Masturbácia ....je to hriech?

lilka 12345

Ahojte. Ja milujem Boha. Pred pár rokmi som v Boha neverila, bola som zarytá ateistka.Keď som uverila a pozvala Pána Ježiša do svojho života, začal mi ukazovať hriechy ktoré sú v mojom živote, a tak intenzívne, že som sa v zbore nevedela na nič iné sústrediť. A tak som ich jeden po druhom eliminovala...O masturbácii som si myslela, že je to normálna vec, ktorú robí každý, len o tom nik nehovorí, až kým mi to Boh neukázal, že je to hriech. Dlho ma to trápilo, ale nevedela som sa toho zbaviť. Otročila som tomu veľa rokov, od skorej puberty, dokonca aj počas manželstva. Nenávidela som to, masturbovala som nie pre to že som chcela, ale pre to, že som musela. Nakoniec som zistila, odkiaľ to pochádza, že je za tým zlý duch, a tak som pred Bohom z toho činila pokánie a prikázala som mu, aby odo mňa odišiel. On aj odišiel, hoci som s tým musela bojovať, ale vydržala som. Avšak po roku, ma ten démon začal mučiť aj v snoch a počas spánku. Niekedy to bolo také živé, že som nevedela či to bolo naozaj alebo sa mi to snívalo. Detaily nechcem rozoberať. Nakoniec som v tom bola zase. Ale, na jednom kresťanskom stretnutí, kde sme sa modlili jeden za druhého a ľudia boli oslobodzovaní od rôznych neduhov, chorôb...za mnou prišla jedna žena a opýtala sa ma či nepotrebujem modlitbu. A ja som sa rozhodla, že sa jej zdôverím a vyznám to pred ňou aj pred Bohom. Tak som aj urobila, a ona sa začala modliť oslobodzovaciu modlitbu a prikázala tomu duchu aby odyšiel. Zrazu mnou začalo triasť ako keď elektrika prechádza človekom, ruky mi vystrelo aj prsty a niečo mi začalo vychádzať od brucha smerom hore ku krku. Vtedy som začala dýchať ako pri pôrode až kým to nevyšlo. Celé to trvalo pár minút a od vtedy mám pokoj. Ďakujem Bohu za všetku jeho milosť a lásku ktorú mi preukázal, mne hriešnej ktorá ho nehľadala. On ma našiel, vystieral ku mne ruky k neposlušnej...Je to milujúci, láskavý, Všemocný Boh. Urobil úžasné zázraky v mojej rodine, aj uzdravenia z nevyliečiteľných chorôb. Ja nepatrím ku žiadnej denominácii, ja verím v Božie slovo, to jediné je pravda. Taktiež ako je v marekovi 16:15 Potom im povedal: Choďte po celom svete, kážte evanjelium všetkému stvoreniu.16Kto uverí a bude pokrstený, bude spasený, ale kto neuverí, bude odsúdený.17A tých, čo uveria, budú sprevádzať tieto znamenia: v mojom mene budú vyháňať démonov, novými jazykmi budú hovoriť,18"hady budú brať, a keby vypili niečo smrtonosné, neuškodí im; na chorých budú klásť ruky a tí budú zdraví." Ja som sa modlila za viacerých a boli uzdravení. Najväčší zázrak sa stal, keď som sa s 2 kamarátkami modlila za muža s rakovinou močového mechúra a on bol uzdravený. Vďaka Bohu.

Slobodna

Inak aj môj pes masturbuje a inak je to čistá duša. Aj on pôjde do pekla?
Masturbujú aj malé deti, nie za účelom sebauspokojenia ale za účelom spoznávania svojho tela. Aj oni pôjdu do pekla?

Slobodna

Ty máš nejaké infošky z druhej strany? :)
Do Boha sa nenavážam akurát do pravidiel niektorej cirkvi. Pretože si myslím, že ľudia by mali dodržiavať oveľa vyššie pravidlá a hodnoty, než tie, čo tu popisuješ.
Poznám svoje telo, mám rada svoje telo a to najmä prsia, ktoré sú u mňa top erotogénna zóna. Nemám s tým žiadny problém pred sebou ani pred partnerom. Som vášnivá žena, všetko, čo v živote robím, robím s vášňou sebe vlastnou, ktorá zaručuje úspech.
Za vášeň sa nemienim nijako ospravedlňovať.
Ja si nemyslím, že toto je hriech, práve naopak si myslím, že popieraním týchto vecí sa následne dejú rôzne úchyláčtiny, ktoré už asi hriechom nie sú, či?

4569987

slobodna ty a tebe podobni az umriete zistite kto mal pravdu ale uz bude neskoro. Teraz ste heroji v urazani cirkvi a krestanstva. Dobre cirkev si kritizujte lebo je tam vela ciernych oviec ktori spinia cirkev a krestanstvo. Ale co neznasam je ak sa navazate do krestanov a Boha. Na vasom mieste by som sa kajala vy hrdinovia.

Slobodna

Možno bezbožníci ale každopádne uspokojení bezbožníci :)
Prirovnávať masturbáciu ku krádeži je dosť mimo, nemyslíš?
Mi chceš povedať, že ty si nevyleštíš bambus? Aj keď sa potom vyše hodinu modlíš za odpustenie svojho ťažkého hriechu... Ktorá cirkev ti takto ťažko vymýva mozoček?

4566987

masturbacia je velky hriech ktorem u vsak dokaze len malokto odolat. Ale je to hriech ako krades, sex pred svadbou a pod. Je to hriech a ti co tvrdia ze nie hovno vedia. Su to bezboznici takze pre nich je hriech nic.

JRCV

len či si budeš tiež taký istý, že peklo nie je, keď budeš umierať. Hodina smrti preverí všetko, v čo sme v živote verili

čo je hriech a čo nie môže povedať len Boh a nie človek, keby to bolo na človeku, tak ten by si hriechy zminimalizoval

kokos

vobec to neberiem ako hriech,mam priatelku a pritom este aj casto onanaujem.je to perfektne ked clovek preziva orgazmus,kazdemu radim aby vyhonil 2-3 krat za sebov,je to fantazticky pocit!!!:)))