Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rakovina

Príspevok v téme: rakovina
Marínka10

Ahojte, chcem sa spýtať, bola som na preventívnej prehliadke, kde som mala výsledky krvi v poriadku. Teraz mám zápal močových ciest, ale taký, že v moči som mala len krv a nejakú baktériu. Žiadne leukocyty, ani nič podobné. Lekárka hovorila, že tento zápal spôsobila táto baktéria. Ja mám aj tak však strach, keďže už som predtým mala zápal močového mechúra a vtedy som mala zvýšené aj bielkoviny, aj leukocyty. A teraz len tá krv. Myslíte, že je to pri zápale spôsobeným baktériu v poriadku? Idem na kontrolu aj na urológiu, ale až po Novom roku. Ďakujem

Marínka10

Ďakujem za odpoveď. Nevedela som, že je to o.k. Na nete som čítala, že to môže byť aj príznak rakoviny moč. mechúra. Ale je tiež pravda, že pri tom ževraj nie sú bolesti. Tak ešte raz Ďakujem. Pekné Vianoce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.