fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste

Príspevok v téme: fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste
co_teraz

zdravim.. myslim, ze nie som prva, ktorej sa to stalo... lubim svojho snubenca, no uz ma nepritahuje. zalezi mi na nom, pomozem mu vzdy ked mozem.. ale fyzicky ma nepritahuje.dokonca je to uz takmer odpudive. ziadna sexualna pritazlivost, ziadna iskra. nemam chut na sex, ani na bozkavanie "jazyckovu" sme si nedali asi dva tyzdne.. a neviem ako s tym dalej fungovat. rozist sa nechcem.. aj sex mi chyba. ale nedokazem sa premoct. vyhovaram sa preco "dnes nie" .. a vobec si to nezasluzi. nechapem co sa stalo, no uplne som o neho stratila zaujem. vadi mi kazdy jeho dotyk. vrastim celo uz len pri predstave ze sa ma dotyka.. co mam robit?da sa cez to nejak preniest? nechcem sa rozist mam ho velmi rada..je to velmi dobry chlap. ale takto to dalej uz sa neda :/

natusa42

zuzletka
aha,jasne chapem..je normalne,co citis,mozno to precitnutie este len pride..alebo mozno ani nie..
ale v kazdom pripade ..je fajn,ze si to dokazala,ze si sa rozisla....obdivujem ta ..a aj teba aj jeho,ze sa ti uz viac neozval,to je super ,boze,toto keby mne spravil moj chlapec,ja by som bola asi najstastnejsia na svete,lenze on ma nenecha na pokoji nikdy:(
mas stastie,ze je taky ...a chapem ,zranilo ta,co ti povedal,ale zaroven,mas aspon "dovod " uz ho nemat rada a nechciet ho ...lebo si scasti rozculena nanho,chapem to ..je to tak ale dobre...

preboha,aj ja mam taketo pocity,ked som s nim ..ze rozmyslam nad tym,ze " co bude,kebyze mu teraz poviem,ze ho nechcem uz" ,presne,hladim nanho,a v mysli mam len rozchod,uz ani laska,ani nic ..a este mam v mysli to,ked sa nanho divam,ze co sa medzi nami stalo zle,ze co sme si povedali ,ake ma on chyby,toto mam pred ocami,nevidim uz nic ine :(:(:(snazim sa byt k nemu aspon mila,a dari sa mi,lebo v skutocnosti ho mam rada velmi a zalezi mi na nom,lenze mam pred ocami to vsetko zle,co sa nam stalo,to ako mi nepriamo (nie jeho vinou)ublizil atd ...:( je to priserne..a stale sa mi v mysli prehrava to,ze " co ked sa s nim rozidem,ako zareaguje,co spravi ,ci si nieco neurobi " atd ...
a ja som uz pevne rozhodnuta,ze ho nechcem,ze sa s nim chcem rozist,to uz viem par mesiacov..viem,ze nas vztah nema zmysel,nech sa akokolvek budeme snazit,uz sme si to "posrali " ,uz sa to neda obnovit ..dalej..ale vies co ma na tom najviac serie ?ze ja som bola malicko pri nom stastna ,mozno len pol roka -a potom to prislo -strasne trapenie,vyslovene tyranie samej seba ,ked som pri nom,uz 8 mesiacov pri nom trpím,ako on nie je zly,nebije ma,neponizuje,nepije,nic ..praveze je az prilis mily ku mne,....:( ale ja niekedy ho ani vidiet nemozem kvoli istym veciam..

a hadka ver mi -nebude -lebo on sa nehada so mnou nikdy.on nedokaze pri mne "vybuchnut " a ja ho k tej hadke nevyprovokujem ziadno,lebo on sa jednoducho Neda vyprovokovat :( .....
rozmyslala som aj nad tym,ze nieco "spravim " ,co by ho nastvalo,lenze ..saka,nemam co spravit,on mi na vsetko,co urobim povie " milacik,nevadi,ja ta aj tak milujem ,to je v pohode,ale nabuduce to uz nesprav " ..chapes ?:( ja som z toho v koncoch ..
chcem rozchod,ale nemam ho ako spravit,neviem vystuhnut ten spravny momeent,raz som sa uz rozisla,ale nestalo mi to za to :( asi tolko .---

ale su dni kedy uz vazne nemozem,kedy sa trapim neskutocne kvoli nemu,kedy uz nemozem zit ani ,len revem po nociach uz cele mesiace,stale ma neico na dusi tazi ,lebo viem,ze ten vztah nema zmysel,ze sa rutime do zahuby,..:(:(i ked on ma uplne odlisny nazor ako ja ,on ma chce za kazdu cenu,nech som aj nestastna v tom vztahu,nech hocico,ale on MA MUSI MAT / VLASTNIT ...a nenecha ma ..
minule mi akurat vyhraznym tonom (tak sa mi zdalo ,ze je vyhrazny az ton)povedal,ze " teba nikdy nenecham ,to si pamataj ! aj keby si utiekla odo mna na durhy koniec sveta,pridem za tebou a budes moja ! " ...:(:(cize sa normalne "bojím " s nim rozist,neviem coho je schopny a chapes.byvame od seba 5 minut peso,vidime si do okien :(:(

neviem,co robit ..

a este teraz chapes,take blbe obdobie,ja mam maturity,on diplomovku ( konci uz na vyske),a ja vazne neviem,ci sa mam s nim rozist teraz,alebo az potom,po tom pol roku,ale to mam este pol roka trpiet ???? zase si vravim vies :( ale neriesitelna situacia podla mna :(

Zuzletka

natusa42: no ja som plakala dost kvoli tomu...v ten vecer hlavne lebo som bola nastvano-sokovano-smutna z jeho spravania a yachovania sa.Ale teraz na 4. den to vnimam lepsie uz aj ucit sa dokazem...teda nie tak akoby som chcela ale ide to lepsie..mam sem tam take chvile ze placem ,ale asi nie preto ze mi chyba...niekedy aj hej ale nie tak akoby mal.AKo u mna na obdiv nie je nic...ja by som sa rozist nedokazala sama s nim lebo ho mam rada a nechcela som mu ublizit.To nam dala samotna ta situcia..ta mi dodala silu rozhodnut sa a ukoncit to.Teda suhlasit s jeho ukoncenim.A kolko som sa strapila...fu...vies co asi rok.Od predminuleho skuskoveho..vtedy to zacalo ze som nevedela definovat co sa deje ze akoby ma prestal bavit alebo...akoby to z mojej strany slablo.A kazdym tym dnom to rastlo..videli to aj moje kamaratky..cize rok a pol bol dobry a ten zvysok uz to bolo horsie..my sme spolu uz ani nespavali.Mozno 3x za pol roka...a aj to len kvoli nemu.Mne to nic nedavalo :( ale bolo mi ho luto a nedokazala som to proste ukoncit a vdim ze ty si na tom proste fakt rovako..aj by si to chcela ale nechces mu ublizit.Ja ti stale neviem povedat ci je toto co sa u mna stalo spravne alebo nie.Mam dost zmiesane pocity..ale je to iny rozchod ako pri tych minulych kde som nedokazala ani jest..tak z toho usudzujem ze asi je to spravne..je to akoby o tom ci to vydrzim sa mu neozvat uz ..viem ze to co on spravil spravil zo zlosti lebo uz nevydrzal to moje spravanie.A mozno stale caka ze sa ozvem ale ja to mam v sebe uz asi ukoncene..:( aj ked ako clovek mi chyba..ked si uz rozhodnuta(co podla mna si) tak uz len cakaj na vhodnu dobu..na najblizsiu hadku..:(( viem ze je to nefer ale ja som to inak nedokazala...a presne ten isty pocit som mala stale ja ze sme spolu stale ale napriek tomu akoby sme sa uz vobec nepoznali ,Nieco ako brat a sestra ..uplne odcudzenie.Bolo to len oficialne ale v skutocnosti to ani nebolo.Vzdy ked som s nim bola som len premyslala ako to zvladne bezo mna..vzdy som sa tak nanho zapozerala a myslela na to.Ja dufamze to zvlada...a bohvie co bude mozno sa k sebe vratime raz .Len uz sa to proste muselo dakam pohnut.A je to lepsie asi aj takto..daj vediet ako pokracujes.Budem ti drzat palce :)

natusa42

zuzletka uf,paneboze....tak toto je sila :O ja som ostala "vyvalena"
že nic necitis,ze neplaces,ani nic ,uf..teda je vidiet,ze si ho nelubiola uz a bolo to len natahovanie...
hm,a kedze ti povedal,ze chod do p..tak je jasne,že ta uz ani on nechcel,a nemal k tebe uctu (snad to nebolo takto pocas celeho vztahu)
ja si tiez myslim,ze v mojom vztahu pride den ,kedy sa to vsetko prelomi uz nejako,ze sa s nim rozidem,ze budem taka nastvana ,a tak..ale zatial ten den nechodi,...lebo on sa so mnou nikdy hadat nezacne sam od seba,( poznam ho ,viem aky je...-on si ma chce nasilu udrzat),ale proste ..mam ja uz toho vsetkeho dost ...maximalne...
obdivujem ta,..kolko si to "tahala " ,kolko si bola nestastna v tom vztahu ?ja som uz vyse pol roka..od leta vlastne trpím
---
mas moj hlboky obdiv,ze nanho series..ale je to tak lepsie ,pre teba a aj prenho ...uz ste sa nelubili ..lenze u mna to je opacne :(:(a viem,ze nase porblemy sa nevyriesia ,cize ,neviem kam toto vsetko "speje ",mozno len k nasej zahube :(:( strasne sa trapim,nespim,nejem ,chodim ako telo bez duse,len stale revem,akoby "zomrel " ..a pritom s nim "chodim " ,som s nim kazdy den pomaly...ale je to prisrne,ked vies,ze niekto ti je uz tak velmi vzdialeny,ze je vsetko v troskach ,vcera v noci ma pochytila taka myslienka,ze to uz dalej envydrzim,ze mu hned napisem sms,ze sa rozcahdzam atd,ale neurobila som to nakoniec,ale dneskom som si ista,ze sa s nim chcem rozist -len enveim kedy by bola vhodna doba :(

Zuzletka

natusa42 my sme sa pred 3dnami rozisli...je to cerstve..aj som to sem chcela uz skor napisat ale mala som neroztriedene myslienky a bola som dost v prdeli ak mam pravdu povedat.Mam skuskove a neviem ako to teraz riesit.ALe viem ze to takto ma byt a musim vydrzat.Rozisli sme sa necakane (teda hej ocakavat sa to dalo z mojej strany ale ze to pride teraz som netusila) a len preto ze sme sa brutalne pohadali.A vtedy som sa rozhodla a asi aj on.Poslal ma do p a uz som sa mu neozvala.Zabucla som dvere na aute a koniec.Tak vidite ako moze po 3rocnom vztahu prist zo dna na den koniec.Ja som ho tiez nemilovala ako som uz pisala nizsie.ALe rada ho mam stale.AKurat teraz (3.den) mi je dost aj smutno :( ale takto to ma byt..bol nestastny aj on aj ja.Esteze sme sa tak pohadali inak by mi bolo smutno viac.Takto som aspon nastvana...a asi aj on ale uz viem ze dokopy sa nedame.Este mi napisal na chate jednu spravu ze: na co si to tolko natahovala! Cize...ta hadka bola len vykupenie a a dovod na to aby som to uz urobila.Asi to aj vie..Urobil to on a ja som len suhlasila..silvestrovali sme kazdy inde..neviem ci to je dobre znamenie ale vcera som si na neho moc ani nespomenula.SKor som mala take myslienky ze som nebola ani vesela ani smutna taka nijaka..Nevnimam to tak ako ine rozchody ze placem a ani nejem.CIze asi to takto je dobre,neviem.Fakt cudne pocity..je mi nieco stale luto, som smutna, bez nlady ale az tak mi nechyba.SIce sa nedokazem ucit na skusky...ale takto som sa asi este necitila nikdy.Fakt cudne.:/ asi je to len tym zvykom.ALe jedno je iste: som dost mimo myslienkami.Neviem si s tym rady ci je to takto dobre alebo zle....hlavne uz sa to niekam pohlo.Uz som nedokazala to trpiet stale to iste a nic sa nemenilo.Tak neviem, mozno to tak bude aj u vas(co mate tento problem) ..ze to takto skonci.Len je to sok ze po 3 rokoch ziaden kontakt.Ach jo...:/ snad to bude okej...a lepsie uz len.

marmelada

baby, ja som mala ten isty problem. sex ma nebavil uz 2 roky, posledny pol rok to bolo strasne. vcera sme sa rozisli po 5 rokoch. a to len kvoli tomu. teraz dufam, ze stretnem niekoho lepsieho, koho budem mat rada a sex bude uzasny.

alenka_maxova

"poradme si", neviem ci je spravne muzovi vyhoviet vtedy, ked chce...Ako potom ten sex vyzera? Zena lezi a caka kym sa muz "odbavi"? :D Smejem sa na tom, pretoze som nieco take nikdy nezazila a ani nechcem. A to si predstav, ze uz boli aj situacie, kedy vyslovene partner odmietal milovanie, lebo mal tazke zivotne obdobie. Ono, vztah by predsa mal byt o tom, ze ked nemas na toho druheho chut, prosto to zargumentujes a neroztiahnes nohy len preto, ze "obcas treba vyhoviet, aj ked nemas na sex naladu...."

natusa42

lulu22 och,LUlu ..:(prosím ťa -..ja som sa s náím už aj rozišla,povedali sme si zlé veci,fakt škaredé,najmä ja jemu ...a tak ..ale dali sme sa naspäť dokopy,on naliehal na mna,a stále nalieha ..proste on ma nikdy neopustí,aj keby stretol o tisíckrát lepšiu ako som ja,lebo je mnou posadnutý akoby ...a som jeho prvá vieš,čiže aj preto je to takto ,ako to je,on ma nepustí a neopustí ma on prvý nikdy v živote ,ani kebyže ho podvediem a on to vie -odpustí mi ..on je taký ...môžem si s nim " robiť čo chcem " ...

:(:(:(:(:( lenže ja ho už nemilujem ako on mna,v tom je ten háčik :(

poradme si

Ahoj co_teraz. Precitala som si zopar prispevkov, ktore tu pridali k duskusii o Tvojom probleme. Pri niektorych som pochopila, ze ludia si velmi radi robia zarty pokial sa ich to bytostne nedotyka, ale vychadzam z toho, ze su asi neskuseni, resp. si v zivote nepresli niecim tazsim. Preto by som to na Tvojom mieste ani neriesila, a ani sa nevzrusovala.
Aby som sa vsak dostala k podstate veci. Tak ako pises, nie si prva a ani posledna, ktorej sa nieco podobne stalo. Ja som presla tym istym. Som s mojim priatelom uz 5 rokov a su obcas chvile, kedy sa mi nechce na intimny zivot ani len pomysliet, avsak si myslim, ze muzovi obcas treba vyhoviet, tak ako my zeny potrebujeme byt obcas chlacholene ako dobre vyzerame, a ake sme sikovne a potrebujeme citit uznanie zo strany partnera, tak na oblatku Tvoj priatel potrebuje viest intimny zivot. To, ze je Tvoj priatel konzervativny neber ako nedostatok, ale ako jeho prednost, mozno to ocenis ak budete raz manzelia a budete mat spolocnu rodinu, to ze nejde uplne s touto dobou este totiz neznanema ze je to zle, ale samozrejme ty svojho priatela poznas najlepsie ako vies a nikto z nas nemoze a ani nedokaze zhodnotit situaciu tak, ako ty. Poradim Ti, napis si na papier vsetky klady a zapory a podla toho co bude prevazovat a aky pocit budes mat pri prehodnocovani podla toho sa aj rozhodni. Ja ak Ti mozem povedat jednu vec, tak ako dnes riesis otazku Tvojho vztahu a problemu s partnerom Ti asi hrozi vzdy po tak dlhom spoluziti s priatelom, partnerom ci manzelom. Myslim, ze ak mas svojho priatela rada mali by ste sa pokusit Vas vztah posunut dalej, napr. zasnubenim ak sa chcete niekedy vziat a zaroven, a to mi potvrdilo vela zien, ked raz budete mat vlastnu rodinu, Vase deti Vas budu spajat a vytvarat nielen puto medzi Vami, ale aj nove hodnoty a napady v zivote. Je totiz dokazane pokial par v urcitom obdobi strati spolocne ciele a plany je cas vztah ukoncit. Skus popremyslat a uvidis..

lulu22

natusa42, tvoj priateľ vie o tvojich pocitoch? povedala si mu to niekedy? možno preto ťa to zožiera. Ale keby si bola úprimná a povedala mu to, čo ty vieš. On by možno rozhodol za teba a rozišiel by sa s tebou :) a potom by sa ti uľavilo. Nemyslíš?

natusa42

zuzletka ja presne riesim to iste ,co ty ...tiez som "vo vztahu " s clovekom,ktory mi sice nikdy priamo neubelizil,vobec mi neublizil,sem tam sloivne a tak,ale to aj ja jemu,nic mi nespravil,ale viem,ze rozchod je najlepsie riesenie,uz to viem pol roka ...parkrat som sa s nim pokusala rozist,ale vzdy neuspesne...a tak ..som vo vztahu rok a pol ,a este iostotne aj budem,co ma nenaplna,skor len nici ,ale nedokazem s tym nic spravit :(:( nechapem,ale zalezi mi na nom,mam ho rada svojim sposobom,a to je ten problem :(:( nedokazem ho opustit :( nieco ma k nemu viaze,asi spomienky na vsetko to krasne,alebo co .-..cize ja ta az prilis dobre chapem.:(:(som v rovnakej situacii,lenze mna to brutalne zoziera