fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste

Príspevok v téme: fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste
co_teraz

zdravim.. myslim, ze nie som prva, ktorej sa to stalo... lubim svojho snubenca, no uz ma nepritahuje. zalezi mi na nom, pomozem mu vzdy ked mozem.. ale fyzicky ma nepritahuje.dokonca je to uz takmer odpudive. ziadna sexualna pritazlivost, ziadna iskra. nemam chut na sex, ani na bozkavanie "jazyckovu" sme si nedali asi dva tyzdne.. a neviem ako s tym dalej fungovat. rozist sa nechcem.. aj sex mi chyba. ale nedokazem sa premoct. vyhovaram sa preco "dnes nie" .. a vobec si to nezasluzi. nechapem co sa stalo, no uplne som o neho stratila zaujem. vadi mi kazdy jeho dotyk. vrastim celo uz len pri predstave ze sa ma dotyka.. co mam robit?da sa cez to nejak preniest? nechcem sa rozist mam ho velmi rada..je to velmi dobry chlap. ale takto to dalej uz sa neda :/

darkdark

nasyp mu do jedla viagru, mu bude stat tak 8 hodin a bude musiet prekrocit svoje zvyky :)
no neviem, ja si myslim ze ak su dotyky neprijemne, uz je asi aj neskoro. musis byt trocha sebecka. ak s nim mas byt cely zivot.. skus si predstavit ako to bude vyzerat o 30 rokov ak mas teraz taketo pocity :(

alenka_maxova

zuzletka a co ti brani v tom sa s nim rozist? :D Zenske, ja vas nechapem.......Spomienky? Budu krajsie! To ze budes sama? Aj to je nadherne obdobie...Si s niekym koho nemilujes a zahadzujes doslova drahocenny cas dolu vodou. Viem co hovorim. Az stretnes naozaj niekoho, s kym ti bude uzasne a nezmeni to ani cas, az potom si povies aka si bola hlupa, ked si dobrovolne prezivala pseudo vztahy.

zuzletka

Ahoj...ja sice nemam 26, nie som zanubena ale mam rovnaky problem.Mam 23rokov a som s priatelom 3 roky skoro...a uz po roku a pol to bolo zvlastne..az po 2 rokoch som prisla na to ze ho asi nemilujem.Nejak to zo mna opadlo...a tiez teraz riesim co dalej.Tiez viem ze ano najvhodnejsi je rozchod samozrejme..ALE ludia co nezazili pocit ze mas niekoho rad ako osobu ..ze ti na tom cloveku fakt zalezi...ze ti nikdy neublizil a mal by si sa s nim rozist, to nikdy nepochopia ake je to tazke...ano.Muselo tomu nieco predchadzat.Nemusi to byt nic ko kretne,staci ze to je trochu viac veci co ti vadia ..ktore vies ze nenapravis a je to na svete.A rutina do toho samozrejme.Mne kamaratky radia aby som sa rozisla.Jednoducho je to nefungujuci vztah.A ja som tiez potrebovala sex, mam tiez chut na neho ale nie s nim...tiez som si myslela ze som frigidna.ALe nie...je toproste v tom ze zalubenie opadlo..ze ho nemilujem.Uz som musela zahnut uz sa to nedalo.A teraz len riesim ako sa rozist lebo mu nechcem ublizit ..toto pochopia len ljdia co tento pocit zazili.Ja ti len napisem jedno: je sice pekne ze ho mas rada, ze je dobry clovek...neublizuje ti,ale niekedy to nestaci....jednoducho,ja tiez si nechcem priznat ale je to tak ze s tym treba seknut kym sa da..lebo presne ,potom ostanu len 2ja nestastni ludia.Drzim ti palce..ja s tym tiez bojujem moemntalne...a som rada ze nie som v tomto sama :) kazdy ma narok na pekny vztah.Fungujuci...uz len nazbierat odvahu a nehat vsetko stare ist..a hladat to nove

detto

lebo ON akože problém nemá,to 9ONA je švihnutá-akože,chápeš,práveže je pekné,že sa to snaží vyriešiť,on je ako tie opice,nevidím,nepočujem,nehovorím,len si tak okolo nej žije a nič ho netrápi,má svoj zabehnutý rytmus,prečo by niečo menil a nevšimol si,že ona mu pomaly odchádza,potom by nosil kvety!Ak vôbec.a ona sa trápi aj o neho aj o seba,hoci nechuť sa ťažko lieči,ale rada by sa stým popasovala,len nevie návod,ako.plameň zapáliť.to je problém v 99% vzťahoch.to je ako s vierou,len silní jedinci vytrvajúbez odbočiek,veria samy v seba,nenechajú sa odradiť,tak on to má nacvičené v kresťanstve vieru má asi si myslím,tak nech ju dáva aj jej sakra!

Jaro266

detto,

v tej druhej časti maš pravdu, ON by sa mohol viac prejaviť, tiež je čudné , že si to nevšimol, a prehliada takú dôležitú vec. Bud je to sebec, slepec, alebo oboje dokopy.

detto

ved môže vyplakávať,toto je forum o tom a my sa jej snažíme pradiť.Viac hláv,viac rozumu.Ale riziko guľášu.pravda,riešiť to má s ním,ale ked chudiatko nevie ako začať,alebo v čo dúfať.A prečo je taký? Osol,tak nech si nájde takú sestru -prepáčte v Kristu,čo s níám bude spoločne udržiavať celibát a budú sa z toho tešiť-spolu.Jaj,on chuť nestratil,to sa mi pomýlilo,no aj tak by mohol byť pozornejší,si je istý tým,čo má!

Jaro266

...co - teraz

a neberieš nejaké preháňadlá?

pretože to dosť všetko preháňaš s tými odvovodneniami, prečo nie rozísť, prečo áno zostať. Do kedy si myslíš že to bude fungovať? hlavne to povedz tomu koho sa to týka, a nevyplakávaj tu na fóre. s nimi to nevyriešiš, ale s tým s kým sa ti hnusí dotýkať sa to rieš čím skôr

muchacc

Rozhodnut sa musis sama. Ale ak mas k nemu fyzicky odpor, dost bolestivy vztah to pre teba bude.
Spolocne lozko je jednou z 3 zakladnych opor v manzelstve.