fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste

Príspevok v téme: fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste
co_teraz

zdravim.. myslim, ze nie som prva, ktorej sa to stalo... lubim svojho snubenca, no uz ma nepritahuje. zalezi mi na nom, pomozem mu vzdy ked mozem.. ale fyzicky ma nepritahuje.dokonca je to uz takmer odpudive. ziadna sexualna pritazlivost, ziadna iskra. nemam chut na sex, ani na bozkavanie "jazyckovu" sme si nedali asi dva tyzdne.. a neviem ako s tym dalej fungovat. rozist sa nechcem.. aj sex mi chyba. ale nedokazem sa premoct. vyhovaram sa preco "dnes nie" .. a vobec si to nezasluzi. nechapem co sa stalo, no uplne som o neho stratila zaujem. vadi mi kazdy jeho dotyk. vrastim celo uz len pri predstave ze sa ma dotyka.. co mam robit?da sa cez to nejak preniest? nechcem sa rozist mam ho velmi rada..je to velmi dobry chlap. ale takto to dalej uz sa neda :/

doubledog

skus to s inym
je to sice drsna, ale overena a fungujuca metoda na to, aby ste obaja zistili, ci to ma dalej vyznam.

co - pak ??

tak ja mam tiez podobny problem. partnera lubim, nechcem sa rozist,sme spolu 5 rokov, no sex mame 1 x za mesiac. odpudzuje ma to s nim. protivi sa mi to, jeho dotyky. niekedy si myslim, ze som bud frigidna, alebo ho podvediem, aby som vedela, ci je problem len vo vasni. ale to nespravim. tak asi nam zostava len tisko trpiet. :((

VTomi

Podľa mňa sa to zmenilo u Teba, už ho nemiluješ a nechceš si to priznať. Siliť vzťah nemá zmysel a ani vtedy, keď ste už snúbenci. Radšej sa rozísť ako sa len ďalej (vnútorne) trápiť a najmä takto vstúpiť do manželstva. Čas to aj tak vyrieši - buď takým alebo onakým smerom...

la24

No... Niesom extra odborník na vzťahy, ale toto nemá budúcnosť. Ja som dopadol podobne, sex 6 krát do roka. Vzdal som to. Hoci teraz počúvam, že bezomňa je život nanič, že ma miluje. ? A pritom sa o mňa ženy zaujímajú, to som zistil teraz, keď som už sám. Radšej flirt a byť pod hormónami šťastia, ako nešťastný v nefunkčnom vzťahu- to sú moje osobné pocity.

jajka001_

hej, tomu rozumiem. napriek tomu mlcat nie je riesenie, to vies. povedz mu nech sa neuraza, ze to nehovoris preto aby sa urazil, ale aby ste vylepsili co sa da. a tiez sa snaz.

co_teraz

to je pravda. je to aj moja vina. len on sa urazi a potom sa bude bat s ama aj dotknut.a bude sa pytat ci to a hento robi dobre. a pokasi sa to uz uplne. to totz tiez nie je vynimocne u nas.. pocas "toho" sa pyta a uplne to zabija aj tu vasen co nachvilu vzplanie

jajka001_

nie tak ze si nahovno. chyba je aj v tebe, lebo si mu nic nepovedala. treba byt aj v sexe uprimny, aj v pocitoch. inak sa to neda.

co_teraz

v poslednej dobe mam ozaj pocit akoby sme boli spolu uz len kvoli tomu prstenu. ako keby to bol ciel za ktorym sa zenieme.. ale ked tam aj raz dojdeme..co potom? ja ozaj neviem. je mi to vsetko strasne luto. a aj mi je luto nechat to tak. najma ak ho mam rada. asi jedine surovy rozhovor a podla toho dojst k zaveru. len fakt neviem si predstavit ake slova pouzit pri tej teme ze sex.. co mu poviem? si nahovno v posteli, nebavi ma to s tebou? este viac sa zablokuje a bude to uz totalne naprd. nie je blby..uz aj teraz vidi ze ledva spolu spime a aj ked, tak je to onicom. "odrobime" si svoje a otocime sa na bok a ideme spat. na take nieco mam este cas :/