Lieky vs. lieky od psychiatricky

RNG

Inac nobelova cena patri tym lekarom co prisli na mnohe prevratne sposoby liecenia. Ti ale tu nobelovu cenu nedostanu, lebo komisia davajuca nobelove ceny je v hrsti globalistov, ktori zahrnaju do svojej zony aj monopolnu medicinu.
Zober si priklad genialnej doktorky vyskumnicky, Johanny Budwig, bola navrhnuta na Nobelovu cenu 7 krat, ale ani raz ju nedostala, a jej vyskum sa snazia dosial pochovavat.
Podobne pochovavaju aj vyskum Linusa Paulinga, ale ten na stastie dostal obe Nobelove ceny skor, nez sa pustil do mediciny

RNG

Nuz pozri si na HSI ( hsionline.com ), kde je zaujatych s tymi podla teba bylinkami a cajickami vyse 125 000 lekarov, tj jedna sa asi o dost ucinne latky, ked tito su ochotni dokonca riskovat za to prenasledovanie.
A vobec sa nejedna o bylinky a cajicky, ale u velmi ucinne latky, ktore obsahuju, vysoko koncentrovane do velkych davok, co by si s tych byliniek a cajickov vobec nemohol dostat.
Naviac su z tych koncentratov vylucene latky, ktore mozu byt skodlive vo vacsich mnozstvach. Pretoze priroda ma nielen liecive latky ale aj jedovate.

Mal by si o tom nieco konecne precitat, z lekarskych zdrojov, a nie stale tu tlacit konvencnu medicinu , zalozenu na organizovanom lekarstve pod zastitou farmacie.
Tvoje konvencne rady mozes dostat z hociktorej lekarskej knihy, bezne vutlacenej alebo od beznych lekarov na Slovensku.
Moje informacie ale nedostanes inac, nez predplacanim si lekarskych periodik tej skupiny lekarov , co sa s tym zaobera. Nebud naivny, zijeme vo svete riadenom peniazmi a zadarmo dostanes len informacie, ktore sluzia ako reklama na produkty a sluzby, ktore sa snazia takto predat.
Neziskove informacie si treba doslova kupovat. Aj ti lekari musia z niecoho predsa zit a ich spotreba je ovela vyssia, lebo na nich stale utocia a snazia sa ich zlikvidovat vsemozne.
Momentalnme si predplacam clenske v 8 roznych skupinach alternativnych lekarov, co vydavaju pravidelne periodika, aby mi neusli ich najnovsie objavy, ktore sa inac mozna dostanu do vseobecneho pouzitia po 20-30 rokoch, ak vobec, lebo medicky monopol proti nim velmi intenzivne bojuje, totiz ich pouzitie by im podstatne znizilo prijmy a to predsa nemozu pripustit bez boja.

Maros75

RNG........to iste plati aj pre alternativnu liecbu!! Zisk vladne svetom.A stracat cas nejakymi bylinkami oproti liekom ktore naozaj dokazu cloveka dostat z depresie je neporovnatelne.
Tak uz ak teraz zacnes tvedit,ze da sa to liecit aj inym sposobom.......dam ti nobelovu cenu.

J111

Chémia je svinstvo a ryby nie sú zdravé, lebo obsahujú ťažké kovy. Nie je to všetko nejak naopak. Nejedz to, lebo budeš mať cholesterol a pritom za to môže metabolizmus a pod. Kto sa z toho vysomári? Ja jem to, čo mi chutí, resp. to, čo je v majonéze. Rôzne jedlá, najmä cestoviny (pomoc EÚ) a pod.:)

Meretseger

V súčasnosti používané lieky tretej generácie majú menej škodlivých účinkov ako predtým používané AD. Tak či tak by sa zrejme nemali brať naozaj dlhodobo, ale myslím si, že radšej byť na AD, než sa trápiť v depresii a napokon spáchať samovraždu.
Lieky však nie sú všetko. Terapia, životospráva, pohyb...

J111

To je dobré, že ich zaujíma zisk a nie zdravie - ha, ha, ha. To mi je ale pomoc. Ty len pekne papkaj a mi na tebe zarobíme...

sweater

Ono sa v skutocnosti nevie ake silne maju vedlajsie a dlhodobe ucinky, aj farmaceuticke spolocnosti su zameriavane na zisk a nie na pomoc chorim..

klose

Ja som brala AD 2 roky, viem ze budem po nich ospala. A teraz sa mi moja "choroba" znovu zacala prejavovat a preto rozodujem ci brat AD alebo sa trapit radsej takto cely zivot bez liekov. No bojim sa znovu ist do toho kedze vela ludi tvrdi ze su nebezpecne. A preto som vytvorila aj tento prispevok, lebo som nechapala ze ako su nebezpecne ci na organizmus alebo aj na psychiku. Tak teraz neviem ako dalej...

RNG

Nuz ked na nasledky predpisanych liekov c USA rozne zomiera od 120 tisic az 400 tisic ludi, tak to odhaduju lekarske zdroje a napisali prestizne lekarske publikacie ako JAMA a LANCET, tak asi nie kazdy je tak stastny, ze si jeho pecen s tym poradi.
Takze usilie lekarov nahradit chemikalie prirodnymi neskodnymi latkami je chvalihodne, zialbohu v USA to praktizuje len asi 2% lekarov, ostatni sa boja zo strachu pred prenasledovanim.
Ale rady "alternativnych" lekarov rastu, dnes Health Science Institute ich vedie vyse 125 000( v USA je dokopy 700 000 lekarov, tj ako sa hovori "lady sa lamu"

Maros75

klose......si ani nevies predstavit kolko skodlivych latok sa do tela dostava a vidis.......pecen si poradi.
Ale ak sa skor zaoberas pecenou ako mozgom.......je to na zamyslenie.