Jeho nevera - môj problém

Príspevok v téme: Jeho nevera - môj problém
druháá

Skúsim to skrátiť - Bol neverný a niekoľko mesiacov sa nesnaží robiť v tom vôbec nič, teda od kedy som to zistila. Žiadne zmeny v správaní alebo nebodaj ospravedlnenie sa mne ako manželke. Proste vôbec nič. Občas síce má také chvílky, ked by sa chcel zbližovať, ale ja ho nemôžem po tom všetkom ako mi ublížil ani vystáť. Chcem sex, ale v prvom rade chcem jeho vysvetlenie k danej situácii, proste nejaký normálny rozhovor o veci a o budúcnosti, že ako si to predstavuje dalej. Ale on nič, síce po pár jeho pokusoch o sex, som niekedy aj povolila, ale teraz už radikálne odmietam a žiadam od neho len kominukáciu a vysvetlenie...Ako ho priviesť k rozhovoru???

2565

Ja som zažila niečo podobné, dožadovala som sa vysvetlenia a tiež sa mu nejako k tomu nechcelo, ale povedal mi ho. Odpustila som mu a žijeme v harmonickom manželstve, hoci to bolo dosť ťažké, začať mu dôverovať. Ale všetko sa dá zvládnuť, len to musia chcieť obe strany. Musíš sa s ním na rovinu porozprávať, čo chce ďalej robiť, ak ti povie že chce manželstvo ukončiť, tak s tým asi nič nespravíš. Ja som si tiež hovorila, že neveru nedokážem a nikdy neodpustím a odpustila som. Zabudnúť sa na to nikdy nedá, ale naučila som sa s tým žiť. Odvtedy je to už 9 rokov, a viem že mi manžel neverný nebol, znovu mu dôverujem, ale na začiatku to bolo dosť ťažké. A ešte poviem, že sme vtedy deti nemali, takže sme to nechceli udržať kvôli deťom.

wreck

:-)

len to nakoniec nevyslo podla planu, ale bolo to takto: "Takže Martinovo resumé: odletěla, ale kvůli inspekci v letadle jí to holky předat nemohly, kdyby se dostala do hysáku, nebo dělala scény, nebo jí seplo a chtělo to votočit na Irák....
Takže jsem jí to samý, jen holt bez tý flašky, poslal v sms při mezipřistání No a teď si to užívám tak i tak.... efekt splněnej, to jest vyvolat stíhy, proti kterejm byly Cobainovy sny Pohádky z pařezový chaloupky"

natusa42

suhlasim s prvymi komentami...
nevadi ti,ze je taky chumaj ?povedala by som horsie,ale nehresim..nevazi si ta,ani vobec,k tebe nema uctu ,ani lasku neciti..nic ..jednoducho si pre neho handra spredo dverí...nemozes takto preboha zit,ak s nim nemas deti utekaj od neho ...a aj ked ich nemas...
este ani vysvetlenie ti nedal ..kriste pane ...a akoze co caka ?ze to "prehrmi " ,len tak ? ved sa dozadfuj vysvetlenia,i ked myslim,ze ...nemusi nic yvsvetlovat,vsetko je jasne...

kacorita

To takto si ta važi a lubi? To čo je za chlapa. A ake chceš od neho vysvetlenie? Myslim že to vyxsvetlenie by velmi bolelo. Takeho chlapa by som poslala kade lahšie. Ved ja by som sa citila ponižena. A už vobec by som s nim nespavala. Pcha inde a potom je s tebou. Fuj. Je fakt úbohy..

Treecat

To sa stava občas si aj muzi musia vyrazit atd.Sak ani nevieš či to lutuje.Možno kvôli tomu klaci celé dni v kostole.

sap sap

súhlas s nižšie uvedenými. evidentne ho to vôbec nesere. a ked si mu ešte aj dala, tak má asi pocit, že ani teba......

jajka001_

ake vysvetlenie chces pocut? ze mal zatemnenie mysle? chces, aby sa ti ospravedlnil? vidis ze mu to ani luto nie je tak sa nechovaj ako handra.