co si o tom myslite, listocky na Luciu

Príspevok v téme: co si o tom myslite, listocky na Luciu
slnecnica666

neviem, ci to poznate, ale ide o to, ze na Luciu si napisete na listocky nejake mena chalanov a kazdy den jedno vyhadzujete. a ktore vam ostane na vianoce, tak to by mal byt muz, ktoreho si zoberiete.

chcem sa spytat, ci na to verite :) som totiz vo vztahu a pred troma rokmi som si to robila a vysiel mi vtedajsi priatel. no teraz som tam zaradila aj spoluziaka, ktory sa mi paci a nevydrzala som do vianoc a dnes som si uz pozrela a vysiel mi ten spoluziak, co sa mi tak paci :D

babo, rad!

Joo

blondula neblazni :)) ...... no na mna to nefunguje :( ja stale pozeram zoci voci (na seba) ...... taktiez by bola nerada, zbadat tam nejakeho "ratlika z ulice" esteze je to len take kotkokotkokotkodáááák :-/

blondula

ono je este overenejsie "kuzlo".na Luciu presne o polnoci len so svieckou v ruke sa pozriet do zrkadla a tvar toho "praveho" by sa v nom mala objavit :DDD kedze sa bojim tmy,neskusala som to a keby sa mi v tom zrkadle este aj objavil nejaky tulpas od susedov,asi by ma slak trafil v tom momente :DDD

sign

sak to je jasne ze je to blbost :D tak jak vsetky povery, ale je to sranda,teda aspon my sme sa vtedy na to zabavali.
to ze ti vtedy vysiel frajer je uplna nahoda :)

jajka001_

poznam, ale jaka blbost to je:) za prve, nejake meno tam byt musi. za druhe, nikdy sa vydat nemusis. za tretie, velmi tazko budes na zakladke poznat muza, ktoreho si vezmes :)

sign

to fakt nepoznate?????
omg!
no ja som si to robila ked som bola na zakladnej skole,ale vzdy som podvadzala pri tom :P inak na Luciu sa robi toto este strasne vela...

joo

....no toto ..... to si nemohla napisat tuto "dobru radu" skor .... nepoznam to .... a preco prave Lucia ?
....a nefunguje nejake zaklinadlo opacne ? ..... alebo ked chcem niekoho poslat do........ zeby som mu počarovala ?
:-DD