mozem otehotniet?

martina sabova

brala som antikoncepčne tabletky, mala som normálnu menštruáciu a som tehotná. Rozmýšlam či mam isť na interupciu, bolo by to už po druhý krát. prosím poradte mi, dakujem

Tona

Potrebujem poradit, Moj pratel chce mat so mnou pohlavny styk, ja som este panna co mampri tom robit aby som ho nesklamala, povedala som mu ze uz som pohlavny styk mala co bola si chyba obavam sa ze ak mu poviem pravdu nebude chciet som mnou nic mat.

Kwaso

pre dara:
Dakujem za radu postinor kupila priatelka a vraj nepotrebovala recept ale to je jedno hlavne ze ho ma tak dufam ze vsetko bude ok a este raz dakujem

dara

pre Kwaso,
ano postinor je len na recept. Ja na vasom mieste by som skocila k lekarke, nech mi ho predpise. A potom sa neni coho obavat, k tomu mala este aj neplodne dni. Drzim palce!

Kwaso

pre dara:
to ma tiez napadlo ja som jej poradil nech ide hned na druhy den ku gynekologovi a postinor je iba na resept alebo sa da aj volne kupit v lekarni

jarka

chcem sa opytat co znamena ze plod je vacsi o tyzden?som v 32 tyzdni chcela by som vediet ci to znamena ze som otehotnela skor alebo je to geneticka zalezitost.dakujem

dara

pre Kwaso,
no chcela ti tym povedat ze ma neplodne dni....Ale ak si chcete byt naozaj isty, ze ste urobili vsetko proti otehotneniu, tak nech uzije postinor. Ale vravim je to mala pravdepodobnost zeby otehotnela....