Ako docieliť takéto obočie??

pipi49

som rada že aspoň niekto má taký názor že to nieje až také strašné keď sa to dakomu hodí...že nemá iba subjektívny názor :). alee tak to tetovanie asi nechám tak teda, skúsim to s nejakou ceruzkou tak spraviť...ale ďakujem ;-)

ja neviem ale nemyslím si že baba, ktorej sa páči opálenie, tmavé vlasy že musí mať nízke IQ. jasnéé, sú aj také pipky, ale nie všetky sú takéé

jankaaaaaaaaa

no to obocie sa jedine tak hodi pre dievcata s modrociernymi vlasmi, solarkovou pokozkou , ktora vyzera ako potreta hov... , bielymi perami, smiesne nalepenymi umelymi mihalnicami a s nizkym iq

lilliiiiiiii

pipi. ona to ma podobne ako na tom obrazku. a jasne, ze je to trosku neprirozdene, no jej sa to hodi. je pekne opalena a vlasy ma tiez tmave:)

pipi49

fuhaaaa...vytetovať sa to bojím dať, lebo ak sa mi to nebude hodiť tak už stým nič nespravim :/ a to by som si musela aj vytrhať celé obočkoo..preto som chcela že najprv skúsiť to tak nejako nakresliť ...

katuša

pipi, isto je to tetované. ale ak tak skus porozmyšlať nad tetovaním metodou čiarkovania..je to krajšie a prirodzenejšie, myslím si, že ti s obočím vytvorí doslova zázrak. skus sa nato popýtať :) je to samozrejme tiež drahšie,ale ma to trvacnosť.

pipi49

veď dobre, lúbiť sa nemusí ale okomentovávať to furt tiež nemusíš :) názor si vyjadrila, to predsa stačí ...a ako som si všimla tak vo veľa diskusiách si takáto..takže ako bolo napísané...stačí ignorovať a neriešiť ;-) :D:D:D