silvester oblecenie

jankaaaaaaaaa

praveze myslim, ze vsetky ostatne baby budu vyobliekane az velmi vyzyvavo a prehnane. ak si das tanie nieco ako som spominala urcite vynikes so svojou postavou. ked zvolis spravne farby doplnkov a topu k tvojmu typu pleti a vlasom , bude to vyzerat urcite super
ja by som si asi cervene vyzyvave saty asi nedavala no..
nejdu tam aj tvoje kamosky? aby si sa popytala co si obliekaju ony?

lea333

ked ja chcem skor vyniknut nechcem splinut stymi babami

som rozmyslala nad nejakymi sexy cervenymi satami
ale stale neviem ach jo

jankaaaaaaaaa

je to take decentne ale zaujimave a lezerne. urcite sa to hodi na zabavu a nic tym nepokazis.
my zeny so stihlou a vysokou postavou nemusime nic zakryvat ani nic ukazovat. a taka postava vynikne pekne aj v takomto "obycajnom" obleceni ;)

jankaaaaaaaaa

daj si cierne uzke rifle a nejaky lezerny volny top alebo svetrik a pekne doplnky .. napr. takyto top s odhalenym chrbtom alebo s inym vystrihom, v inej farbe.. www.japan-fashion.eu

lea333

ja mam 176cm a vazim 55kg takze v pohode som skor chuda

ja sa dost vyzyvavo obliekam ale teraz by som chcela zahviezdit preto nechcem ist oblecena ako 5korunova sedlana

maruska123

len aby sa ti to hodilo, lebo ked si da nejaka 100 kilova slimky rifle, tak ma ide roztrhnut od smiechu

nehovorim, ze ty mas 100kg :) ale treba byt trochu sebakriticky :)

lea333

tie rifle a top s vysokymi topankami sa mi zdaju celkom super.

ani sukienka s pancuskami by nebola zla a vysoke cizmy

je to spolocnost v kamaratovom bare ktory otvoril ale je velmi pekny taky luxusnejsi bar tak tam nechcem vyzerat ako nejaka sedlana

jankaaaaaaaaa

hlavne nie botasky, obycajne rifle a nejaku roztahanu mikinu :DDD
alebo nejaku miniaturnu suknu, tenucke silonky a tricko ala plavky.. :DD