Nenavidim muzov, preco je to tak?

Príspevok v téme: Nenavidim muzov, preco je to tak?
klara 123456

Dobry vecer,
mam 20 rokov,este nikdy som nemala vztah s muzom a ani ziaden kontakt.Uz len ked si na to pomyslim, ze by som s niekym mala byt,otoci sa mi zaludok a trasie ma hnusom.Napr. idem MHD, sadne si ku mne nejaky mladik a dotykame sa bundami, tak by som najradsej vstala a jednu mu vrazila.Aj teraz som nastvana ked to tu pisem, lebo som si na to spomenula.
Mam problem s rodicmi, lebo na mna tlacia kedy si uz niekoho najdem, ja im na to poviem ze nikdy.Ani rodinu si nemozem zalozit, lebo by som nebola ani schopna splodit dieta- na to treba chlapa. Je tu niekto kto ma podobny problem, alebo som sama? Alebo mi niekto viete povedat, preco je to tak?

konvalinka19

odkaz pre "lost" - mas fakt super príspevky, vzdy sa nasmejem... musis byt fakt zaujimavy clovek, ja nemam problem s chlapmi - nechces sa stretnut ??? ;)

jednoducho.

Jednoducho ti to vysvetlim :).Nech uz je to ako chce stym co bolo v minulosti.Ci nejake zneuzitie ale pod. si lezba.:) Viem o com hovorim sama som mala par chalanov aj to vsekto bolo aj sa teraz rada pozriem na pekneho chalana a zrazu som si nasla dievca.a vies ako mi je dobre? Zmena. a zazijes veci ktore by si chlapom nikdy nezazila.Nehovorim o sebe ze som lezba.Uzivam si so zenou a potom si zas najdem nejakeho chlapa.Neskatulkuj proste zi.:)Chod v Ba do nejakeho gay baru a uvidis ake veci sa deju tam.:) a zistis na com si .:) Ja mam tiez 18 a zijem si najlepsie na svete .. preco by si nemohla aj ty ? ( so zenou) ..drzim place .. najhorsie je klamat samu seba

atm

to je to iste ako keby som pocul o nejakom chlapovi, ktory povie, ze sa dobre citi len medzi muzmi a ze pohlavne organy zien sa mu hnusia... tak je proste teply. a ved v dnesnych casoch sa uz ani nad tym nikto nejak nepozastavuje. len skus potom tu nenavist aspon nejak zmenit, pretoze ta otravuje srdce a zbytocne nici cely zivot. aj ked ta muzi mozno odpudzuju tak ich zas nemusis len preto zrovna nenavidiet.

beskyd

preco to povazujes za problem? ved ked ich neznasas, tak ich proste nemusis riesit a mas pokoj, vies kolko zenskych ma kadejake trable kvoli vztahom? ty mozes mat vlastne pohodu a rodicov do tvojich preferencii nie je nist:)

jajka001_

mozno ze si naozaj na zeny. ja sa napriklad citim zvlastne ako ty skor pri zenach , muzi mu nevadia -pokial nesmrdia. pritom proti zenam nic nemam ale mozno nejaky ten pud to sposobuje, ten pocit.

jajka001_

nechapem ako mozes bezdovodne nenavidiet muzov. ak by ti boli lahostajni, to este chapem. ak ich nenavidis, tam tam musel byt nejaky konflikt. mozno si to nepamatas. nechces ist ku psychologicke?
ved sa nemusis vydat, nech ta nikto do nicoho netlaci, aj tak mas len 20 tak co...rodicom povedz ze si na zeny, mozno sa ukludnia :)

lost

Mimochodom, ako mozes nieco hodnotit, ked si to este nevidela, nezazila?

Nie je to take, ako keby som povedal, ze nemam rad slivky, lebo chutia zle, pricom som ich nikdy do ust nedal?

klara 123456

Jajka, naozaj je mi fakt zle, ja nemam ani ziaden zmysel zivota, kvoli tymto veciam. keby si ty nemohla mat rodinu ani nikoho tak neviem co by si robila. asi pojdem robit karieru v mojej praci a zemeriam sa na to. aj tak mi nic ine neostava. ty mas urcite manzela a dieta, tipujem.