Nenavidim muzov, preco je to tak?

Príspevok v téme: Nenavidim muzov, preco je to tak?
klara 123456

Dobry vecer,
mam 20 rokov,este nikdy som nemala vztah s muzom a ani ziaden kontakt.Uz len ked si na to pomyslim, ze by som s niekym mala byt,otoci sa mi zaludok a trasie ma hnusom.Napr. idem MHD, sadne si ku mne nejaky mladik a dotykame sa bundami, tak by som najradsej vstala a jednu mu vrazila.Aj teraz som nastvana ked to tu pisem, lebo som si na to spomenula.
Mam problem s rodicmi, lebo na mna tlacia kedy si uz niekoho najdem, ja im na to poviem ze nikdy.Ani rodinu si nemozem zalozit, lebo by som nebola ani schopna splodit dieta- na to treba chlapa. Je tu niekto kto ma podobny problem, alebo som sama? Alebo mi niekto viete povedat, preco je to tak?

ivana45

ach, jaj, klara, pises, ze si mudra a pekna - tvoj prejav mi k tomu nepasuje. Zrelost a dobrota teda nie je tvoj pripad. Zlatko, nie si hystericka? take prudke vypady .. neodovodnena nenavist k ludom, ktorych ani nepoznas .. vysoka mienka o sebe a nadutost k druhym ..
Skocila by som za psychologom. Mozno sa to da este korigovat.
Mozno sa len potrebujes zamilovat a vyjst spoza svojho neprijemneho muru.
Drz sa. Uprimne ti zelam zmenu.

soffa

skus hypnozu,mozno ti pomoze,a zistis preco je to tak.tiez si myslim ci ti niekto neublizil ak si bola mala a nepamatas si.

george303

klarika mozme sa stretnut a presvedcim ta ze chlapi niesu az taky hajzli :D a ak nie tak mi mozes strelit jednu preventivne :D

Deria

mna tiez napadlo zneuzitie. a mozno ta to prejde.
mirkooo, vobec nie si vtipny, nechaj dievca na pokoji a neurazaj!

xxxxxxxxxxxx

mozno ju za mladi zneuzival nejaky chlap???...mozno si na to nepamata len podvedomie ju k tomu tlaci ze chlap je nieco hnusne...ked niesi lezba napada ma len toto...