Nikto nieje normalny?

Príspevok v téme: Nikto nieje normalny?
aisha5

Kto je to vlastne normalny clovek? Ako vlastne normalny clovek vyzera? Tu len trochu ma niekto obavy, alebo je smutny, alebo nieco podobne, a uz ho lekari skatulkuju ako psychiatrickeho pacienta a pchaju ho liekmi. Nieje to v dnesnej dobe trosku prehnane? Ved kazdy clovek ma strach, obavy, pocity uzkosti, niekedy si poplace,Je to normalne,toto nas tvori ludmi a to uz nemusi hned znamenat, ze je chory... Ci lekari si prestavuju normalneho cloveka, ako vysmiateho, stastneho, kludneho, sebavedomeho za kazdych okolnosti a akzdu minutu jeho zivota? Ved to sa ani neda.Nikto taky neexistuje. Tak to potom znamena, ze kazdy na svete je chory? Ci ako?

zewa

Normalny clovek je taky, ktory zije vyrovnanym s pokojnym zivotom. Dokaze riesit probelmy a tvorit. Ono zalezi aj na tom, v akej oblasti by mal byt clovek normalny. Normalny znamena byt idealny v kazdom smere. Ale nie je to tak, ze ta skupina ludi, ktorej je najviac prezentuje normalnost. Normalnych moze byt aj vacsina aj mensina. Nie vzdy, to co je prirodzene pre vacsinu ludi je aj normalne. Takze tak.

jajka001_

lost, ak nie je riesenie, ocitas sa v slepej ulicke...mozno to vyriesi cas...mozno zazrak...treba verit. inak ti ostava len posledna moznost. konečná

jajka001_

ani psychiatri nie su dokonalí :) najlepsie je ak si kazdy skusi najprv pomoct sam. tak sa aj vravi, pomoz si, aj pan boh ti pomoze. len najst to riesenie byva trochu problem

jajka001_

lost, telo ok, len psyché nech netrpí:)
ja som za pomocne barlicky, ak ich treba, ale ak to s barličkami prehanas, zabudnes chodit a to tiez nie je dobre

J111

Aj taki ludia su, co su ok. Ak ma niekto uzkost a vyhlada psychiatra, tak co od neho moze cakat? Tabletky, co ine. Ak niekto chodi ku psychologovi, tak ten mu lieky neda. Tazko je to vsetko vysvetlit.
Nikto nie je dokonaly...

lost

ja som tiez pacient, diagnoza clovek :P

inac kazdy clovek zivy (a mozno aj mrtvy) ma nieco..

inak by farmafirmy neboli v pluse :)

kazdopadne, aj ked mam alergie, i dont give a shit, a ignorujem to raz za cas :)

nejaky genius raz povedal
"telo ma ist do hrobu zhlumpovane"

a myslim ze patri do TOP 10 GENIUSES list (minimalne u mna)

lebo bez ohladu ako sa snazis

kadejaky buzerant ti moze pokazit zivot

napr uz v prvom tyzdni zivota - ockovanie

potom ta znici skolka, potom skola, potom praca a stat. a farma konzum atd

nema zmysel sa s tym ani zaoberat :) :D