antikoncepcia Triquilar a tehotenstvo

Príspevok v téme: antikoncepcia Triquilar a tehotenstvo
Evita111

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Už veľmi dlhú dobu ma trápi otázka antikoncepcie. Začala som ju brať v 17 rokoch,čo je podľa mňa veľmi skoro. Bola som vtedy sprostá,teraz to ľutujem.Brala som triregol.Nikdy som nemala s antikoncepciou zdravotné problémy,nejaké vedľajšie účinky,ani nič podobné.ani váha sa mi nezmenila,vyhovuje mi super. Asi po dvoch rokoch mi ju doktorka zmenila na triquilar.je podobného zloženia,takže tiež mi z nej nič neni.Ale mám taký problém, že aj by som ju chcela vysadiť, lebo osobne si myslím, že antikoncepcia je sama o sebe, každá jedna strašný humus a ja ju beriem fakt od 17 už hádam 4 roky v kuse bez prestávky. Je to pohodlné, s priateľom si to užívame naplno, ale ja sa bojím, že potom budem mať problém otehotnieť. Prosím Vás, viem že je to individuálne, ale je Vás veľa čo mali po braní antikoncepcie problém otehotnieť? alebo je veľký problém, že som ju už v takom skorom veku začala brať? ďakujem

Evita111

Janka, to máš veru pravdu. Však preto ma štve, že do kelu, človek by to mohol vedieť popredu :))) je to kravina, ja viem..ale mohlo by to tak byť..potom by sme nemuseli mať takéto myšlienky :-)

maruska123

no veru jankaaaaaaa mas pravdu

ja ked som brala antiku, tak som si nevedela predstavit, ze ju vysadim a ze ako sa budem chranit..teraz ju neberiem, problem s kondomom nemam a naopak, neviem si predstavit, ze by som ju zas zacala brat

jankaaaaaaaaa

niektore zeny mali po vysadeni problem otehotniet. ale odkial vedeli alebo mohli vediet ze keby hak nikdy neuzivali tak by ziadny problem nemali?? ked sa o tehotenstvo nikdy predtym nepokusali , tak im nikto zarucit nemoze ze bez hak by boli plodne

Evita111

No však aj sama viem, že na to odpoveď asi neexistuje..že je to u každej inak..Do kelu, ale keď mám v poslednej dobe strašne blbé myšlienky, čo sa tohoto týka. Najviac ma štve, že ja krava som ju začala tak skoro, úplne zbytočne brať. ale to už nevrátim späť. Ale zase teraz, keď sa najviac zíde, tak vysadiť ju, neviem či by bolo najlepšie, zas predsa, čo si budeme klamať, bez nej to nie je vôbec také dobré ani uvoľnené.o tom neni pochýb. Však uvidím..ale už ju nechcem dlho brať.

maruska123

na takuto otazku ti nikto neodpovie..pretoze ako si sama napisala, je to mega individualne..a su zeny, ktore nemali po antike problem s otehotnenim a su zeny, ktore mali

pozri, raz ju vysadis musis,takze tak..a radsej skor ako neskor