antikoncepcia a menštruácia- súrne

Príspevok v téme: antikoncepcia a menštruácia- súrne
dášš

Dobrý den,
chcela by som sa spýtať či niekto nemá skúsenosť, alebo by mi nevedel poradiť. Užívala som antikoncepciu Lindynette 30 a nevyhovovala mi tak mi ju doktor zmenil na Maitalon. Minuly mesiac hned po dobratí posledneho blistra som začala užívať maitalon. Každy den som ho uživala presne na minutu, ešte mi ostalo 7 tabletiek no mne včera prišli krámy, tak neviem či je to normálne, alebo by som mala ísť ku gynekologovi no ten teraz aj tak nerobí, tak som sa hlavne preto chcela obrítiť na vás. Nemám stresovať a dobrať balenie potom pauza a ísť na nove ?

dášš

určite su to krámy ... hm no len v priebehu dvoch týždnov sa mi tam nedá ísť ... tak neviem teda čo idem robiť

1angelina23

a urcite ti prisli kramy?,, nemas len spinenie?- to mas aj v letaku napisane,ze je normalne..ale pokial mas normalny menzes tak urcite chod za zenskou..

dášš

no nie to určite nie ... ale nečakala som takto že sa zachová ... doktor mi povedal že by malo byť všetko tak ako minule len že možem mať špinenie tento mesiac ... ale to som nemala iba posledný týžden ...tak no som chcela vedieť či to može byť