Neistota medzi ludmi.

Príspevok v téme: Neistota medzi ludmi.
rola1

Dobry den, Chcela by som sa vas ludkovia opytat, ako sa citite vy v spolocnosti. Ja ked idem niekde niekomu na svadbu, na oslavu, alebo len niekde do spolocnosti, kde je viacej ludi, tak okamzite zacinam mat tremu, zacinam si byt neista, mam strach nieco povedat, aby som nepovedala nieco hlupe, citim sa neprijemne, lebo si myslim, ze ini ma v duchu kritizuju atd... tak len ticho sedim, usmejem sa ak treba alebo poviem nieco, len vtedy ak sa to patri, proste trpim v spolocnosti. je to nejaky problem, alebo je to normalne? Je tu niekto, kto preziva nieco podobne?

Meretseger

Asi fakt len introverzia. Pridávam sa do klubu. A mimochodom, myslím, že je dôležitejšie cítiť sa dobre sama so sebou. Ak to nejde, to je potom fakt už na odstrel. Takže ak povedzme nenávidíš ľudí, vždy lepšie než nenávidieť seba, váž si to:)

teva

Ahoj,úplne som sa našla v tvojich vetách.Možno ide aj o to v akej spoločnosti si.Ja sa napr. cítim v neznámej spoločnosti veľmi zle, mám pocit, že ma stále kritizujú.Keď som s priateľmi, len sedím, pozerám do blba a usmievam sa keď sa usmievajú aj oni. Tiež som radšej ticho,ešte náhodou poviem niečo hlúpe a všetci sa zo mňa začnú smiať. Možno sme len hanblivé typy no..