Sprchovanie vs kúpanie

Príspevok v téme: Sprchovanie vs kúpanie
Majočkaa5696

1. Uprednostnujete kúpanie alebo sprchovanie?
2. Ako casto sa sprchujete/kupete?
3. Kolko minút trvá vase kúpanie/sprchovanie?

Pýtam sa preto, lebo chcem vediet ci len ja som tá nenormálna (podla môjho oca, kt. si myslí ze to so sprchovaním prehánam - a to sa sprchujem 1x za den, 5 min. maximálne) a on si myslí ze mínam vela vody....a to ked sa chcem kúpat, to ani nechcite vediet co to u nás doma kôli tomu je. Tie jeho rozprávky o tom aká je teplá voda strasne drahá, a ze by sme mali setrit...ja to uz nepochopím, fakt:( takéhoto oca mam asi len ja, co nedovolí vlastnému dietatu ani poriadne okúpat sa..:(

bingham

hehe...no mozno si na kopcianskej...tam tusim nepustali moc neplu vodu :D...ale vazne...no fakt neviem...ja som vela krat bol celu noc hore...a viem ze tepla voda nebola tak 2 hodiny...(a aj to bola vlazna)...tak u teba nic moc teda :)

jajka001_

ja mam o siestej teplu vodu, dokonca aj o pol siestej. ale viem ze niekedy v noci nejde, ale to uz spim:) tak od jednej do stvrtej?

casanta

No ja to mam presne to iste doma, preto sa snazim sprchu uzivat, ked nie je otec doma. A takisto je to aj s kurenim..v dome je sakra zima a on sa tvári ze jemu je extra teplo, a ze naco kurit..ze netreba...na nervy.esteze som na internate..inak by som z neho asi zcvokatela.A cim je starsi, tak tym mu viac prepina...

[zruseny20]

bingham tak tam kde byvam ja, teplu vodu nenajdes o 04:00 ani keby si co robil.. :) aj o tej siestej ju musim nechat dost dlho odstat aby vobec tepla zacala tiect..

lost

teraz som to odstopoval :) 35sekund.. tj 7s/l tj 5litrov, na taku teplu, od 42tej sekundy uz isla horuca a potom od 50tej klasika normalna super horuca auc..

cize sused nepustal teplu vodu :)

rodinny dom nema konkurenciu proste !!! :)