Sprchovanie vs kúpanie

Príspevok v téme: Sprchovanie vs kúpanie
Majočkaa5696

1. Uprednostnujete kúpanie alebo sprchovanie?
2. Ako casto sa sprchujete/kupete?
3. Kolko minút trvá vase kúpanie/sprchovanie?

Pýtam sa preto, lebo chcem vediet ci len ja som tá nenormálna (podla môjho oca, kt. si myslí ze to so sprchovaním prehánam - a to sa sprchujem 1x za den, 5 min. maximálne) a on si myslí ze mínam vela vody....a to ked sa chcem kúpat, to ani nechcite vediet co to u nás doma kôli tomu je. Tie jeho rozprávky o tom aká je teplá voda strasne drahá, a ze by sme mali setrit...ja to uz nepochopím, fakt:( takéhoto oca mam asi len ja, co nedovolí vlastnému dietatu ani poriadne okúpat sa..:(

xy:)

no to ja neviem, ci ma pezinok teplu vodu, alebo nemaa, ale ja teplu vodu v noci mam :D a nielen v noci ale aj cez den :) ano niekedy treba odpustit ak chces uuuplne horucu, taku ze au, ale nie 10 litrov ale maximalne 1 liter. ale tepla voda ide.

lost

Ale ja myslim byt v panelaku, ziadne bytove kurenie, ale ta centralna mestska tepla uzitkova voda, klasicky z vodovodu :)

ona netecie napr ani cez den tepla, treba vypustit par litrov (tak 10l) a az potom tecie skutocne horuca..

lost

proste u nas nejde tepla voda v noci :) a ani v pezinku nesla kde sme byvali :)

divne..

v RD ide kedykolvek, ked clovek zapne boiler..

ale tu jednoducho nejde..pretoze ju nikto nepusta a tym padom ja musim tahat teplu vodu az z neviemkade

alebo ako to funguje ?

xy:)

?? teda akoze ja mam pravidelne prijazdy domov neskoro a nikdy sa nemusim umyvat v studenej vode. to mas odkial ze v noci sa cvachtame v ladovej vode?

lost

nejde :)

urcite nie v PK, ani v TT..

resp MOZNO ide, ale nebude vypustat 5000l vody z teplarne az do bytu :)

ale uz o 01:00 je vlazna..

Kde v panelaku ide, mesto napr ?

zuzinka 20

to je dobra blbost ze v noci nejde v paneloch tepla voda....praveze ide, to skor v rodinnych ked to mas na boiler a niekto pred tebou ju minie namiesto teba:DD..

zuzinka 20

tak ja si uz ani poriadne nepamatam kedy som si doma napustila vanu, to kvoli tomu ze amme rohovu a to kym sa napusti tak prejde aj rok, ale to by nebol problem problem je ze potom miniem vsetku teplu vodu a ze je to riadne plytvanie a cloveka to tam i tak prestane bavit len si tam sediet, voda sa mi zda za chvilku studena pritom sa z nej stale pari:D..no ine je pustanie si vody len tak na seba pri sprchovani, to niekedy fakt prehanam, a sprchujem sa ked sa da tak kazdy den, niekedy aj viackrat ked mi zima, alebo len tak kvoli pohode:D...ale ked sa sprchujem 20min tak mavam aj vycitky, ze keby som si to mala platit ja tak asi tazko by som sa tolko sprchovala:)