Analny sex

Príspevok v téme: Analny sex
MikiBOB

caute,
s holkou chceme vyskusat analny sex, nikdy sme to nerobili. Chcel by som sa popytat po nejakych radach, co by ste odporucili po prvy krat. Partnerka sa dost tomu vyhybala, ale povedala ze tak mozme to skusit(ked sa mi to ziada:D ).pritom hranie so zadockom ma velmi rada, tak mozno sa jej to pacit bude :P

Babel

Ja ho mojej babe dávam do zadocku s mimoriadnou obľubou. A ked sa aj ona uvoliní tak sa pri tom aj sama robí. A ešte ked sa do nej spravím tak mám fakt dosť. Sme mladý ľudia a puritáni čo tu fujkaju nevedia čo to je poriadna jebacka

ella.b

teda naozaj sa nemusim byt uniknu stolice a co tak plyny :D jet o cudne ale pri poslednom som mala tendenciu , esteze si to nevsimol,boloto aj tak trapne.

ella.b

Dobrý den ja by som anal lchcela vyskusat tiez s praitelom ale mam mensi problem...bojim sa ze sa do mna nedostane ,skusali sme to aj ked som bola zvlacnena a nic akokeby moj zvierac bol silny kusok vosiel ale potom sa bal a nechcel ze mi ublizi a pr emna to zacalo byt uz velmi neprijemne .Som nizsia a aj ked viem ze sfinkter sa da natiahnut a vratit sa do povodneho stavu mam pocit ze nme sa anal nikdy anii nepodarí .

chlpacina

pre slecnu je lepsie nasadat pocupiacky. menej to boli kym si clovek zvykne prve momenty, je to prirodzenejsia poloha ako na psika; potom uz ako chcete. odporucam postupne roztahovat, nie ho tam narvat naraz :) a so stolicou to vazne nie je pravda, dobry zvierac udrzi vsetko O_o
ja osobne na to velmi nie som, ale tak da sa to vydrzat.

User_37597

no vela si toho neprezradil.okrem toho ze sa otvaras vzholenym ludom neviem nic..ani vek.to snad mozes napisat aj pred ostatnymi njeeee? :O