Ako dalej... po nevere

Príspevok v téme: Ako dalej... po nevere
kajlani

dokaze chalan odpustit neveru ?nam sa to stalo,strasne ho lubim bolo to v totalnom alkoholovom osiale ani som o sebe nevedela...priznala som sa a teraz neviem povedal ze mi chce dat sancu...ale je to tazke..stale naraza pri hovore na tot co som urobila..a ja sa bojim ze ho nacisto stracam...strasne ho chcem..lubim..moja otazka ak sa vam to stalo...dokazal sa vas vztah ponad to preniest? moc ho lubim a bojim sa ze on ma prestava...

Agnes999

A mali ste vo vztahu nejake problemy? Ako vela zien, ked ich muz podvadza dava vinu sebe. Ze nedokaze tak dobre varit, mozno v posteli mala viac vzdychat, mozno ho mala castejsie chvalit, mozno s nim mala praktizovat analny sex aj ked to rada nema atd. Ale keby sa mu vo vsetkom prisposobila, nikdy nebrala ohlady na seba, uplne by stratila samu seba a on by si ju vobec nevazil. Okrem toho, viac nez 50% muzov, ktori podvadzaju tvrdia, ze s manzelkou/priatelkou nemali zly vztah a su s nou uplne spokojny vo vsetkom. Podvod zo strany muza vacsinou vobec nie je o tom, ze je nespokojny vo vztahu, ale len o tom, ze nejaka isla okolo a otrcila mu. Alebo ze ma nizke sebavedomie a potrebuje si ho dvihat tym, ze vsetkym ukaze, ze on ma na dve!

lanna54

prečo ma podviedol? to je otázka pre neho... :-)))
myslím, že sa to deje, keď niekto ti nedáva, čo potrebuješ a v tej chvíli sa objaví zadaná žena s deťmi /ale stará láska/ ktorá spomína na minulosť a vypisuje ako ho miluje
kto je spokojný, nehľadá, keď človek nie je spokojný, tak podľahne
sám mi povedal, že sa stretáva s ňou no a viac netreba
neviním nikoho, mne to iba ukázala čo v budúcnosti chcem, koho chcem :-)

lanna54

ja som bola nedávno podvedená, a ver mi, ani by sa mi nesnívalo, že sa mi také niečo v živote prihodí, pretože človek si myslí, že ako to má on, tak to má aj polovička, no život ma naučil, že každý jeden máme svoju hlavu, city a svedomie, teda tým chcem povedať...že ja som si uvedomila, že oukej, nikdy nehovor nikdy, môže sa to stať každému, ale jednoducho, nevedela by som s tým žiť dalej, neverila by som mu...tak sme od seba, aj ked pokusy o niečo sú...je to zbytočné, mám svoje hodnoty, ktoré ma nepustia...preto si myslím, že človek, ktorý \\\"spácha\\\" :-) neveru, by mal druhého nechať tak, pretože ten druhý by mal mať po boku niekoho, na koho sa môže pozrieť a vidieť to čisté nezakalené...môj názor

:)anonimes

Ahoj no mna frajerka podviedla velmi sme sa mali radi boli na seba naviazany ale cisto z chalanskeho postoju ako ja na vlastnej kozi casom to prejde ale nikdy uplne mne to spravila moja polovicka po pol roku zistila ze to bola velka chyba a nas vztah velmi upadol nedokazal som jej verit nicom a pri kazdom pohlade na nu som videl tu predstavu je to naoxaj neopisatelne a tazke ale ziskat si opat jeho jej doveru bude velmi tazke alkohol neni ospravedlnenie a vela zien aj muzov si to uvedomi az potom bude ti to velmi dlho vytahovat na oci je to velmi bolestive mne osobne sa na dlhu dobu zhnusila a nadokazal som verit zenam po roku a mojich znicenych nervach sme sa ponalicky znlizovali a ale nikdy aj ked som jej povedal ze som jej odpustil neoddpustil a neznasam ju v skutocnosti za to. Jedine cim si ma ziskala spat bola pravda k priznaniu :)

kamay

Malá som takúto skúsenosť...bolí sme ešte aj sme 5r.,teraz sme v tom štádiu kritickom...cez rok sa správal ku mne zlé nevažil si ma...Noo postupně city vo mne ochladli ..darmo som sa snim 20x pěkně rozprávala o tom..vtomto som bola silná a snažila som sa to vyriešiť...ooo nemenilo sa to, tak som navrhla rozchod, nie pauzu to premna nieje riešitelne. Šla som natvrdo a dala som rozchod ..trvalo to mesiac deň čo deň sa mi ozývál písal cez viber správy ja som ho odmietala ignorovala, Nooo za ten čas prišiel na to že.má stráca no vtedy keď sme spolu neboli som sa vyspala som sa s iným..viete čo je dôležité vo vzťahu?? JEDNOZNACNE SA MU PRIZNAT..lebo ak by sa to dozvěděl inokedy a od niekoho iného to by nás rozdelilo úplné...teraz bojujem s následkami, lebo ho milujem no je to ťažké a uz ani nevladzem...je to priveľa na psychiku nás oboch...

jahodka123

cecek - nebagatelizujem to, ale ano, môže sa to stať hocikomu a hocikedy, preto hovorím, nikdy nehovor nikdy. Teraz máme 25, čo ja viem, čo bude, keď budeme mať 50 ?? Nikdy nevieš, akú situáciu ti život pripravý. Každopádne ja osobne neviem, či by som to vedela rozdýchať. Nezaťažujem sa tým, keď teraz neni prečo.

regina92 - súhlas

regina92

Vyspať sa s niekým len tak, lebo som v alkoholovom ošiali... to je veľmi smutné a teda neviem čo by som robila na mieste tvojho priateľa, musí byť veľmi sklamaný. Ja by som som sa mu nevedela pozrieť do očí a hanbila by som sa... proste ja neviem, čo to je dnes za dobu, vyspať sa len tak s niekým, a je jedno, z akého dôvodu.