Neviem ako dalej

Príspevok v téme: Neviem ako dalej
kroko123

Takze nedavno som prisiel o super pracu a na na moje narodeniny sa somnou rozisla priatelka po roku.
Nedkokazem bez nej dalej zit upadol som do strasnych depresii. Kazdy den je premna obrovsky boj
zo samim sebou.Nemam ani uz za kym ist a vyrozpravat sa. Nedokazem len tak lezat v posteli
neviem pozerat telku neviem byt vonku skratka neviem ako dalej.
Existuju neake antidepresiva bez predpisu? Prosim poradte mi co dalej

natusa42

kroko ...ja sa trapim uz cely rok pre jednu vec,pre jedneho cloveka ...je to velmi komplikovane,ale trapim sa ..nezijem ani :( bohuzial ..viem presne ako sa citis ..a viem ,co znamena,ked ti padne svet ,z nicoho nic,viem,ake to je ,ked rano vstanes a je ti do revu,ked vecer zaspavas a nemozes zaspat,lebo rozmyslas a kladies si otazku "preco prave mne sa to stalo " ? viem,presne o co ide ..je to strasne bolestive,to sa neda opisat slovami,to dokaze len bezcitny cloovek,len tak zahodit za hlavu ...a VIEM ,ake to je si planopvat deti,svadbu ,buducnost atd ..viem ..a viem,.ake je o vsetko prist :(:(:(:( zialbphu ..a ani ja sa doteraz s tym vsetkym neviem vyrovnat ziadnym sposobonm,mnne nepomahaju anio lieky,ani rodina,ani priatelia,ani skola,ani zaluby,ani konicky,ani psychologovia,.nic

Annika1987

co prezivas, je uplne normalne, to prejde. tiez som to zazila. je to uz dva roky, ale stale si to zivo pamatam. bolo to tazke na psychiku, ale nakoniec sa ziadna depresia nekonala a mna to velmi posunulo dalej

kroko123

Dakujem za rady. Mam 23r. Neviem sa ist niekam bavyt uz som to aj skusal a len tak som tam sedel a po chcvilke som sa zobral domou. Uz sme boli aj zasnubeni planovali sme nas spolocny zivot. a ona to zahodila vsetko ani neviem preco. Kazdy den bez nej je strasne prazdni. Nemam sa na koho tesit nemam sa pre koho pekne obliect...

dajen 38

...áno, existujú. Ja osobne užívam Saframyl, obsahuje extrakt zo šafranu, L tryptofan a vitamín B6. Nie je návykový. Trvá síce dlhšie, kým začne účinkovať, ale môžem potvrdiť, že mi pomohol.Užívam ho už 6 mesiacov a je mi dobre. Chodím k psychológovi, aj to mi pomohlo. Viem, ako sa cítiš, ja som bola na tom podobne, resp. oveľa horšie. Za tri týždne som schudla 7kg, vyzerala som hrozne. Rozchod vie človeka veľmi raniť, hlavne ak to vôbec nečakal a ešte k tomu, ak je dôvodom rozchodu niekto tretí, tak je to na zbláznenie. Ale ako to tu mnohí píšu a ja to môžem len a len potvrdiť...chce to čas.

Janik_7

Natusa má pravdu....ja som prežival to iste len rozdiel je v tom že ja som so svojou byvalou bol 5 rokov... Žiadne tabletky ti nepomožu... Tebe teraz treba priatelov,ktory ta vezmu von a pekne sa odviažeš...Samozrejme sa hned nevrhaj do žiadnych vztahov...Uži si slobodu...a schválne nezačínaj s nikým vztah len aby žiarlila tvoja bývala...Pretože tá druha osoba to može mysliet vážne a teraz sklameš ty -)Pozri sa do zrkadla,povedz si že si pekný a večer chod niekam von...Zdvihni si nejako sebavedomie...Iné východisko nieje..
PS: nepočuvaj smutne songy :-)ono to prejde samo. :-) ČAS ! :-)

natusa42

ale houby,netreba ti antidepresíva,to nie sú sranda nejaké tie tabletky ,nevešaj hned hlavu,istotne máš do 20 rokov,preto takto píšeš :D
ved ..ja chápem,že bolí,ked sa rozíde niekto s tebou a tak ..ale nemôžeš hned upadať takto ,že chceš antidepresíva,ja ich nberiem a to mám obrovské psychické problémy..postačí ti kludne ..len Sedatif,alebo nieco jemne na spanie,homeopaticke ..toto obdobie prejde,neboj sa :) ..ja ho toez prezivam ,len z opacnej strany ...ale bude aj fjan...a ten sedatif si kup,je to "vseliek "pre mna ...ale neuzivaj ho dlho ,precitaj si navod :)