Zrelá do "blázinca"?

Príspevok v téme: Zrelá do "blázinca"?
bonparka

Dobrý deň! Dá sa povedať, že už dlhšie trpím rôznymi psychickými problémami. Každý deň to je horšie. Som neustále podraždená a agresívna niekedy zas moc precitlivelá. Rozprávam veci, ktoré som nikdy nechcela povedať nahlas. Ubližujem sebe a vlastnej rodine. Následne nato mám hrozné výčitky svedomia. Pokúsila som sa aj o samovraždu viacejkrát. V živote fungujem ako normálny človek. Stále mam pocit, že nikam nepatrím a neviem sa zaradiť. známky sa mi zhoršili. Mám pocit, že by som potrebovala si oddýchnuť v nejakej liečebni, lebo sa bojím o svoje psychické zdravie. Myslíte, že by ma prijali? Alebo riešia dôležitejšie psychické problémy? ďakujem

jajka001_

ked si vezmes kolko ludi stravilo cely zivot v base a ked vylezu, tak sa radsej vratia lebo nevedia co by vonku robili.

atm

skusenosti (dikybohu) s takymito vecami nemam ziadny, ale tipol by som si, ze slovenske cvokarne nevyzeraju o nic menej depresivne ako cvokaren z filmu prelet nad kukucim hniezdom;)

jajka001_

a co, aj zadarit sa moze. vlezieme do banky, bude ukradneme milion euro, alebo nas chytia a pojdeme do luxusnej basy:) preco sa vlastne nasa romska mensina netrha do nemecka? nase basy su dost o nicom.

tpch

No to ano, utulna budova s velkym parkom s kosatymi stromami, pacienti volne pohybujuci sa v parku, na kazdeho pacienta jeden psychiater, jeden psycholog a nebesky mila sestricka :-DDD Na izbe pacient sam, so samostatnou kupelnou a WC, k dispozicii vsetko od televizie po kurzy malovania akvarelovymi farbami...
Mozno aj take su, ale isto nie hradene z povinneho zdravotneho poistenia :-DDD