Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syoss blond farba

Kikuš

dakujem Kaji,viem že je to zosvetlovač,zle som sa vyjadrila,skusim dat potom nejaku prirodnu blond a dakujem,vyskusala som na par pramienkov a chytilo dobre,tak uvidim :)

kajkaaaa

Po prvé, to či si tu pridala nie je farba, ale v podstate iba zosvetľovač. Tento som si raz dala aj ja, chytilo mi to na slabo-žlto.(pred tým som mala stredne hnedé) Ono to aj tak chytiť má pretože to ešte nie je cielená farba! Až po nej si musíš dať blond farbu. Najlepšie s odstupom minimálne týždeň :)Najlepšie blond farby sú potom od Garnieru alebo Palette naturals color , teda aspoň podla mňa :) držím palce

Kikuš

ja som počula proste od dosť ludi že to nejsu dobre farby tie palette :D ale ved všetky ničia rovnako
mne osobne celkom sadla garnier,aj ked sa vymyva jak zmyslov zbavena.

Kikuš

Dakujem,ale ja si najradsej stale doma farbim :D
Ja chcem potom taku prirodzenu blond ako ma napr Ashley Benson,Dianna Agron,Candice Accola...nie taku uplne bielu.

jankaaaaaaaaa

odfarbovace sluzia na odfarbenie. a je normalne ze po tom su vlasy oranzove alebo zlte a stava sa to iste aj u kadernicky. treba potom pouzit peknu blond farbu, ale treba vediet vybrat spravny odtien a spravny typ farby , aby chytila pekne na tie odfarbene vlasy

petr_a

Ak si chces odfarbit vlasy na blond tak je najlepsie isst prvy krat ku kadernicke tak bude vediet uz co ti s tym ma spravit a mas mensiu pravdepodobnost ze ti to chyti na zlto alebo rysavo:)) to je moja rada :)