Vyhrazny email

atm

tak mozeme konspirovat o nejakych tajnych zadnych vratkach, kazdopadne ak na to neprisli ani 'trosku' ini experti nez my dvaja, tak myslim, ze mozeme byt celkom pokojni;)

atm

ak mas na mysli java applety tak nie. ani flash, javascript, silverlight, atd vsetky tieto technologie z principu nepodporuju pristup k takymto udajom. inak flash mal sa mi zda v prvych verziach pristup aspon k harddisku, dnes uz samozrejme nie

jajka001_

podstatne je, ze ti ktori potrebuju, tj policia, to vie zistit. horsie je ze tym padom to moze hocikto -takmer - to aj zneuzit.
ale mame moznost nepouzivat net:) aj ked co uz to pomoze ked vonku ma snima kamera, v obchode, v praci, a vraj sa da odpocuvat aj cez vypnuty mobil?
esteze nie som paranoik :)

lost

atm hej, ma to svoje muchy :)

DNES je internet este ako tak "slobodny a anonymny" tj. napr da sa na fora a posielat emaily pomerne anonymne, dalo by sa povedat ze absolutne anonymne :)
(ak teda neberiem do uvahy extrem, ze vedia ze to odosielal slovak a teraz vypocuju 6 milionov ludi aby ho nasli)

ale tak vacsina ludi posiela mail len tak :) resp. ten kto je na uteku - staci 1 chybicka a maju ho a ten kto nahana, moze urobit chyb kolko len chce :)

inac nevies ci mail odosiela v hlavicke (ale riadne skytej) napr aj seriove cislo sietovky, cpu, atd ? resp, seriove cislo pocitaca (alebo win klucu), alebo cokolvek blizsie indentifikujuce.. a pripaja to do paketov..