Vyhrazny email

lost

no pytal som sa preto, ze vsade inak :)

ale vacsinou to byva napr na gmail takto:

"zobraz original" tam ako je sipka dole ze reply, tak tam ti skoci dole zoznam moznosti a tretie zhora..

na centrum to je 'dalsie akcie' a tam zobrazit zdrojovy kod,

alebo niekde to moze byt nazvane 'hlavicka emailu' ako atm napisal..

ale vasinou je to niekde zasite :)

lost

atm

no to skor ja mam stastie, ze si sa ozval pri veci, kde som to mohol preukazat, ze mam pravdu ;)
(i ked, neprehral si na 100% ale dovod je irelevantny :) :) )

a hej, beznemu cloveku je to nanic

problem inac s tym googlom je taky, ze napr ak je to zdielana alebo dynamicka IP, tak ten prispevok mohol pisat niekto iny..

ozaj a ten Ip lokator, netusim ako funguje, no nie je nejak extra presny :) niekedy mi pise BA, niekedy TT a niekedy BB :) ale tak aspon krajinu trafi :D ale tak mozno len preto, lebo mam mobilny internet..

jajka001_

ale lost mal pravdu s tou ip ze ked si ju hodis do googlu, tak ti zobrazi prispevky od toho uzivatela, hocikde na nete. a tak mozes ,ak tam budu nejake veci ktore ti nieco hovoria, zistit, kto je to.

atm

ver mi ze len nerad to priznavam:), ale vyzera to, ze mas pravdu, takze beriem spat tie "mudrosti". bol som v tom ze ta hlavicka mailu je vzdy uzivatelovi nepristupna. kazdopadne samotna ip je udaj o nicom, poskytovatel pripojenia vyda osobne udaje len policii, tak isto je to s poskytnutim zaznamov pripadneho proxy servera

jajka001_

inak je taka aplikacia na nete, cez ktoru zistis kde sa nachadza uzivatel danej ip. hoci len celkom priblizne. nahodne som na nu natrafila. len tie ip su vacsinou skryte, nahodila som tam na skusku len tu moju:) ani tu si uz nepamatam skade som vytiahla :D