Silvester - kam sa schovať

Príspevok v téme: Silvester - kam sa schovať
romanua

v skratke - naši pozvali domov celú neželanú rodinu (trápne ticho, nepochopený homor, opitý starý otec, hyperaktívny rozmaznaný hlučný chlapec, nútené úsmevy a smiech)
tento rok bol ťažký - neschopnosť pretvárky, takže už žiadne ustupovanie
známi trávia tento rok s rodinami
mesto vylučujem nakoľko nepijem, nezabávam sa (okrem zmeny čísla v administratíve to pre mna nic neznamena)
penziony su uz obsadene (aj tak by som nerada kvoli jednemu veceru obetovala tolko penazi
mate niake napady kam by ste isli? vonku po tme sa sama dost bojim aj nudim.

romanua

mame:) je tam zima a neporiadok. inac je to zvlastna miestnost, neviem ci ten chlad alebo co ale vzdy tam potrebujem na wecko ist, aj ked som pred tym bola. ked som tam mala ist nieco pohladat tak to riadne dlho trvalo.

romanua

ja dialkovo studujem a zaroven pracujem.
jajka lenze ja sa tym ludom tam praveze chcem vyhnut, to mozem aj doma ostat. veru nudni su, keby su iba nasi doma tak ok, taka pohoda, klud by bol ale kedze pridu oni tak kazdy je taky strnuly, take divne to je.
taketo dni chcem mat klud, ticho. v praci je zhonu a ludi dost. potrebovala som proste sa niekam zasit. ta klubovna by bola fantasticka.

jajka001_

musis mat hrozne nudnych ludi okolo seba
chod do mesta...tam bude kopec ludi, s niekym sa snad zoznamis
ani v skole sa s nikym nebavis? ci uz pracujes?

romanua

sesternica byva v Kolumbii a bratranec pride na tu oslavu.
tomuto opileckemu oslavovaniu som nikdy neholdovala, za prve alkohol mi sam o sebe nechuti a ked som ako pubertiacka skusala tak to vo mne ziadne zabavne pocity neevokovalo, po dvoch stamprlikoch ma bolelo brucho a sla som spat.
nemam rada silvester, ludia su opiti, nutene sa smeju, a dlho potom rozpravaju co vsetko popili (jediny, koho to zaujima je akurat tak casnik ktory si za to uctuje)

george303

Fuuu ... Sak na silvestra sa zostrelim takym sposobom ze este 15.januara sa budem spametavat ...
Mymuli rok som vynimocne nebol na chate ale isli sme na namestie s kamosmi zriadel som sa takym sposobom ze sme sa vsetci uplne stratili proste som oslavoval silvestra s uplne inou partiou aku ani nepoznam a bolo to fakt super .. nakoniec som sa s povodnou partiou stretol nadranom na pumpe tam sme vytriasli z vackou posledne drobne za vsetko kupili flase a totalne sa dorazili domov som prisiel o 10 na druhy den a este mesac potom som nechcel pit :D