Som škaredá a preto trpím

Príspevok v téme: Som škaredá a preto trpím
SimiS.

Mám 16 a som velmi skareda, postavu mám celkom obstpjnu ale ta tvár . Riedke vlasy (skúšala som na ne všetko),vyrážky(aj na tie),kruhy pod očami,ostavajúce uši,velky nos........... Pripadam si hrozne a ked prechadzam po ulici a vidím nejake zrkadlo , pozriam sa do nho a do oči sa mi tisnú slzy. Som 1. na strednej a nikto o mna ani len nezakopne. :( ... je mi do plaču z mojej škaredosti , ak vidím nejake pekne dievca co hovorí že chce byt krajsie ide ma porazit ........ :(

BcMia

a ešte jedna vec - podľa mňa žiadna žena nie je škaredá keď sa vie správne upraviť. najlepšie sa majú tie ktoré sa nemusia upravovať vôbec. :D keď si so sebou nespokojná sadni si k zrkadlu a experimentuj, čo ti na kráse pridá a čo uberie. :)

BcMia

a bola si aj u kožnej s tými vyrážkami? mala by si zájsť, alebo je to možno spôsobené hormonálnou nerovnováhou. nauč sa pekne sa nalíčiť, kruhy pod očami sa dajú zakryť bledším makeupom alebo korektorom, a trošku prepudrovať. Ak máš pekné oči tak si ich zvýrazni nejakou linkou a špirálou, ak máš pekné pery tak si zvýrazňuj pery. :) nie si jedniná čo má riedke vlasy, ak chceš môžeš sa popýtať u kaderníčky na zahusťovanie vlasov, tam to robia tak isto ako aj predlžovanie.

Voso

Trpíš, lebo chceš! Nezvaľuj vinu na svoj fyzický zjav, ale pripusti si chybu a snaž sa zmeniť svoj postoj. Najľahšie je hodiť vinu na niečo, niekoho..
Netrpíš pre svoj fyzický vzhľad, ale pre TVOJ názor naň!
Tvoj fyzický vzhľad je v pohode, neboj.. Dve nohy, dve ruky, zuby na mieste.. :)

zajacica4442

kazdy je so sebou aspon trochu nespokojny ale ak chces byt krajsia tak skus oziviť satník vecami ktore nosia ostatne baby, pozria s na ich vlasy alebo sa snaž byť zaujimava a mila, proste odkukaj to dobre a vyhybaj sa tomu zlemu urcite to pomože :D

ema4667

Určite nie si až taká škaredá ako píšeš, predsa na každom človeku je niečo pekne :) ved vlasy sa dajú zhustiť opýtaj sa na niečo v lekárni :) Uši zakryju krasne vlasy ked niečo na to budeš používať :) pre nos sa netráp s predu ho určite nemaš velky a pochybujem že každy človek sa na teba stale bude pozerať z profilu .. :)Ved pozri Adela Banášová a vobec sa preto netrápi :) a je celkom pekna aj s tým nosom. Vyrážky vyrieši ZINERIT z lekárne :) stačí si ho len poctivo dávať. A na kruhy pod očami už existuje veľa dobrých prípravkov aj tie kofeínové roll-ony . Nájdeš v DM-ke . Ale nakoniec krása nie je všetko . Hlavne ide o to aká si ! Dobrou a milou povahou si získaš vela dobrých kamarátov ktorý určite nebudu riešit take veci ako je velky nos alebo čo ... a ver tomu že nakoniec aj 10 chlapci sa o teba budu trhať a nebudeš si vedieť vybrať :)

dazdovka666

Minuly rok som si len tak z prce poslala svoju fotku na internetovu zoznamku Beautiful People. Fungovalo to nejak na principe, ze uz prijati clenovia hodnotia tvoju fotku a ak usudia, ze si dostatocne krasna(y), odklepnu ta... Vraj je celkom tazke sa tam dostat, ale ja som sa dostala... Tym sa samozrejme nechcem chvastat :D
Len minule sme si s kolegami ukazovali fotky na nasich prvych občianskych preukazoch a moja fotka vyvolala u kolegu zachvat smiechu a zaklincoval to, ked sa ma s kamennou tvarou spytal, ci sa mi v skole nesmiali! :D
Takze asi tolko k tejto teme.

Taylor_T

Zlato, ja mám 15 a som tiež v 1.ročníku.
Tiež niesom krásna, nemám dokonalú postavu , vlasy a črty ako holywoodske herečky :)
Mám veľký nos, hrozne mi odstávajú uši,som dosť chudá,žiadne prsia a tiež mám problém z vyrážkami a práve na nose :/
Jediné na čo som pyšná sú moje oči a vlasy :)Tiež ma nikdy nechcel nijaký chlapec ..
No nech si hovorí kto čo chce, JA som zo sebou spokojná ;) Tiež som plno krát mala depky zo seba, keď som videla prekrásne fotky ešte krajších dievčat .. ale tiež časi sú preč.. zistila som že sú to Photoshopy a že bez make-upu vyzerajú úplne inak :) Tak sa netráp , určite si krásna, možno máš nedostatky,ale ked Boh nenadelil krásu , tak ti určite dal talent nato aby si bola výnimočná svojou charizmou a nie krásou.

megi118

ach jaj,
ved problem nie je vo vyzore,ale v hlave-
kým dievča nedospeje nikdy nebude spokojné,
a bude lepšie ked uz nebudete písat o tych plastikách,ved je to choré.
Dievča nemusí byt nadherné,ked je milé,pekne sa esmeje,a je hlavne slušné-takych si ludia všímajú-to mi verte-ved skúste byť deň také,aj ked nemáte náladu.
Nedá sa to,ked sa citite zle,alebo nemáte piatelov,alebo sa vám vysmievajú-to je pravda-aj ja som si prešla svoje.
nosila som okuliare od škôlky,deti sa mi vysmievali-bola som hanblivá ale strašne dlho-nevedela som velmi rozprávat,lebo som sa stale červenala-mala som nizke sebavedomie,ale časom-a rokmi som sa zmenila.
nie som krásna,ale myslím že dá sa:)
a som spokojnejšia o 99 percent:)

nemam ideal postavu,ale pracujem na sebe.A snažím sa byť stale milá.Pleť nemam dokonalú-ved kto má,ale uz to neriešim.zalúbila som sa,a svet je pre mna nádherný,a aj moj milý-a ja som prenho tiez najkrajšia,aj ked je tolko nádherných dievčat.
Takže hlavu hore,venuj sa tomu čo ta baví,a neuvažuj o tom či si pekná-určite si-len nebuď smutná.

Lulu2011

este dodám, ze su chlapci, ci muzi, ktorí maju radi vynimocne tváre, raz som poznala jedneho, ktoremu vyslovene vadili male nosy, pacili sa mu zeny s vacsim nosom :) takze pre kazdu zenu je niekde muz, ktoremu bude pripadat pritazliva :)

Jajjkaa

Ahoj SimiS. :) v prvom rade by som ti odporúčala urobiť niečo s tou pleťou... pozri, nechce sa mi veriť, že by ti nezabral ani žiadny liek od kožnej... aj ja som mala problémy s akné (teda aj teraz zvyknem mávať, hlavne pred a počas menštruácie), no nie je to až také strašné... mne dosť pomohlo to, keď som prestala používať pleťovú vodu s obsahom alkoholu... nepoužívam mejkap, len korektor na zakrytie nedokonalostí a púder. Čo sa týka tých riedkych vlasov, existuje mnoho účesov, ktoré by ti určite pristali. Neboj sa popozerať si na nejaké, ak ti dáke padnú do oka, nehanbi sa opýtať dobrej kaderníčky, či by ti nemohla vytvoriť takú účes. Oživ si niečím vlasy, zmeň farbu, na akú len chceš... :) a že máš väčší nos? Zvýrazni na sebe to, čo máš pekné... neviem, akej farby máš oči, no možno postačí len obyčajná zhusťujúca mihalnica, očná linka alebo nejaká farebná ceruzka... ak máš pekné plné pery, neboj sa siahnuť aj po výraznejšom lesku :). Pozri, musíš sa naučiť mať samú seba rada, pretože v tomto tele budeš žiť do konca svojho života.