Onanovanie

Príspevok v téme: Onanovanie
Damme

Zdravim
mam taky problem, som dlhsie bez partnerky a kazdy muz ma potrebu si to aspon \"sam spravit\" raz za cas....ibaze ja po onanii pozorujem na sebe ze chudnem,..staci ze sa 2x po sebe urobím...a na druhy den som jak po operacii...alebo ako keby som cely den behal a nic nejedol....je to normalne?

Kurča15

Chcem vedieť ako to funguje ostatným. Mám 15 rokov a honiť som si začal len od februára keď som videl spolužiaka ako mu to vystrieklo. On ma nevidel bol zaujatí so sebou. Od vtedy mi je dobre. Keď si ho honím trvá to však iba asi 20 sekún a už som hotoví. Keď sa mi chce pokračujem ďalej eše raz a trvá to už 10 minút. Chcel y som vedieť ako dlho to má trvať a koľko krát za sebou jr dobre honiť sa. Alebo aj viac krát za deň_

Kurca15

Chcem vedieť ako to funguje ostatným. Mám 15 rokov a honiť som si začal len od februára keď som videl spolužiaka ako mu to vystrieklo. On ma nevidel bol zaujatí so sebou. Od vtedy mi je dobre. Keď si ho honím trvá to však iba asi 20 sekún a už som hotoví. Keď sa mi chce pokračujem ďalej eše raz a trvá to už 10 minút. Chcel y som vedieť ako dlho to má trvať a koľko krát za sebou jr dobre honiť sa. Alebo aj viac krát za deň_

J111

Treba jest uz asi len ryby, tie su zdrave, posledne davali v telke, ze vraj obsahuju vela olova a ortuti a to je dobre, no neviem, to si uz nepamatam. Hej, hej, na kosti, kdesi tam sa to uklada.

Damme

:D:D
zijeme rychlym, stresovym a nezodpovednym zivotom......choroby sa len tak valia, mnozia a prepukuju......ja tiez, citam nazvy tem...a skoro kazda sa ma týka..tak radsej ani necitam.
To ze chudnem po onanii..je len kvapka v mori u mna. Viem, nie je to mozno ani tema na rozoberanie, len som skusal, ci niekto nema podobny symptom.

Kazdy ma uz nejaku chorobu...len bud ti to nikdy nepovie, ....alebo sa boji o tom hovorit....vsetko je len zásterka, ludia sa hanbia,,nenapisu ti tu vsetko.

J111

Poviem len tolko, je to normalne. Akurat, ze mna chut na sex presla. Sam nechapem, asi som si ho dost uzil v manzelstve a teraz na tom nic nevidim.
Podla toho, co tu vsetko citam, asi by som mal zacat od toho nejake prasky:)
Napadlo ma nieco v suvislosti s Mr. Beanom:
"uzivate nejake prasky? NO. Mali by ste." - ha, ha, ha.
- ako kazdy normalny bezny a chory clovek:)
Ja chytim depku z toho, co tu ludia pisu o tych chorobach. Pre Boha, vsak to je sialene. A ja ze co taka depka? Ze to je blbost, no ako tak citam, hosana, blbost to neni.

Damme

J111
takze rozvedeny, to ma mrzí, ale aj taky je zivot:)..a mi nehovor..ze sa vôbec nerobis??...no zahonit si raz za cas (u mna raz za 2 tyzdne) je normalne a zdravé..ale kazdy den, neviem:)...keby neboli tie moje vedlajsie ucinky..tak v pohode,...mam rad sex a vsetko co s tym suvisi:)..jj, ked uz to robim,..tak si to aspon chcem uzit...takze mastím az pokym mi z toho neebe:D:D

Maoam
snazim sa:)

MIA
a ty mas kolko rokov? nechcem sa ta dotknut, ale podla toho ako pises, tak si asi pri sebe....ano, jedno co mi rastie tak je brucho:D:D a ked chudnem..tak zo vsetkeho len nie z brucha...mam turbo metabolizmus a cvicim..takze na mna sa nelepí skoro nic.
Ano, ked chcem, spravim sa aj za minutu,..ale ja sa viem ovladat....ci ty mas rada sex na 2 minuty a konec?:)mohol by som do teba hodinu nakladat...ty uz 10 orgazmov a ja nic:):PP

J111

Je taka pesnicka myslim od Horkyze Slyze on ani a:)
Mna napriklad chut na sex presla jak psa motor, som rozvedeny a aj tak spokojny. Treba sa v zivote vyrovnat so vsetkym, akurat, ze ja som sa vyrovnal az prilis:)

J111

Tak bud rad, ze chudnes. Raz prides do veku, kedy budes chciet schudnut, teraz pribrat atd. atd. Kasli na to, rob co chces, ak je to normalne.