Krčná chrbtica - spec. vankúš

Bednar.P

Novino súhlasím, nedávno som o tom čítal aj článok, ako si vybrať správny matrac a myslím, že v určitom veku dospeje každý do štádia, že to potrebuje :)

Novino

Keď si človek kúpi dobrý matrac a vankúš, nemá absolútne žiaden problém so spánkom, najlepšie je vybrať si tvrdosť, aká mu vyhovuje, pretože trebárs niekomu sa lepšie spí na mäkších inému tvrdších materiáloch, keď nakupujete online, dobre si prečítajte popis prípadne sú aj rôzne články o tom ako si vybrať vhodný materiál, "šitý na mieru" ;)

Laura.ma

Tiež by ma zaujímalo, čo je to posilovatko a ako konkrétne funguje, či to nie je len marketingový ťah, trebárs matrac a dobrý vankúš sú klasika pre dobrý a pohodlný spánok, aj na bolesť chrbta, ale o posilovatku som ešte nepočula...

0vecka

stara tem aale imho je to blbost ja som mal tiez asi 5 rokov bolesti vlastne to mohlo byt tak 7 rokov... a nakoniec som zacal posilovat krk a o pol roka to bolo prec... posilovatko ma stalo 17 EUR ... nechapem ako moze niekto vyhadzovat prachy na akupunkturu...

Bednar.P

Trebárs sú rôzne dobré materiály, najlepšie normálny tvar odporúčam, ja som kupoval cez prespanok.sk a výborne sa na tom spí, mám gélový vankúš, ten je trošku drahý, ale aj tá lenivá alebo studená pena sú ok ;)

Laura.ma

Tiež som počula len o tom, žeby niekto používal tieto vankúše len na cestovanie :) Vtedy sú super, ale na spanie sú lepšie podľa mňa normálne obdĺžniky.

Bednar.P

Ten vankúš v tvare U používam na cestovanie, neviem si predstaviť, ako sa na tom spí v posteli :D Špeciálny molitán je fajn.

Laura.ma

Tiež sme si objednávali z prespanok.sk vankúš z lenovej peny Bio Moore Fresh a je to veľmi príjemná vôňa pri zaspávaní, na vankúšoch sa spí výborne, myslím, že sú lepšie ako tie v tvare U...

Nataly5

S manželom máme obaja vankúše z lenivej peny. Nie sú to tie tvarované ale klasické v tvare obdĺžniku. Spí sa na nich výborne, veľmi uľavujú krčnej chrbtici. Naviac sú hypoalergénne, čo bola jedna z našich podmienok