podme si spravit ocistu po sviatkoch...

xnoemix

sevilla - ja si myslím,že by si mala ešte aj asi okolo ôsmej si niečo dať, lebo ti to spomaľuje metabolizmus.. To sú všetko len mýty,že po šiestej nevečerať. Ale tak ako myslíš, keď nie si hladná..
Ja som tiež niekedy po šiestej nejedla, takto som vydržala možno dva týždne, prestala som už chudnúť a navyše som bola vyhladovaná.. :D Ale tak rob ako myslíš :))

Včera som mala maximálne hrozný jedálniček,dneska ho skúsim napraviť :))
Dostala som také krásne sexi šaty, no trčí mi slanina,tak mám aspoň dalšiu motiváciu:D

uriella

sevilla tak to je super, ze ides skor spat :) ja sa nemozem prinutit aj ked rano vstavam o stvrtej :D aj to je chyba, nedostatok spanku tiez spomaluje metabolizmus :/

sevilla

uriella, ja chodievam spat okolo pol jedenastej - jedenastej. Ale necitim nejaky hlad ked sa najem o siestej. V pohode. Aspon mi zacne travit a nejdem spat s plnym zaludkom...ked som jedla neskor tak som bola taky tazky zaludok a aj sa mi zle spi v noci potom.

uriella

sevilla a kedy chodis spat ze tak skoro prestavas jest? :) ja veceriavam tak o osmej, lebo spat chodim okolo dvanastej a to by som umrela od hladu a bojim sa byt hladna, aby sa mi nezacali zasoby tvorit :D

sevilla

uriella ja som mala tiez zle stravovacie navyky....proste ked som v praci nestihala, tak som nejedla...a potom som sa najedla vecer. A vecerne jedenie je to najhorsie :( Teraz si cas na jedlo najdem vzdy, to je zaklad. A nie to len nabuchat rychlo do brucha, ale normalne sa pomaly najest. Posledne tri dni sa snazim jest do siestej a potom uz nic, len voda alebo bylinkovy caj nesladeny. A citim sa lepsie, aj rano ked vstanem uz nemam take tie pocity, ze mam brusko ako balon. Vazit som sa nevazila, pockam aspon tyzden a uvidim ci sa nieco bude diat. Ale urcite to nevzdam, aj ked to pojde pomaly :)

simka111

JA sa tiež chystám na očistu, ja som síce pribrala možno 1 biedne kilo, takže nejde o to... ale bolia ma nejako čreva, zle mi trávi a mam aj zhoršenú pleť... ale je to dosť ťažké po tom jedení jesť zrazu zdravo... dnes som jedla cely deň zdravo, ale večer som neodolala a dala som do seba čokoládu...
to, že sa zrazu začne jesť zdravo je pre telo veľký šok, preto by sa na zdravú stravu malo prechádzať pomaly...

Môj typ na zdravú stravu:
Ráno-pohár čistej vody
Raňajky-jemne ovsené vločky varené v sušenom ovsenom mlieku, polmeté ľanové semienka, škorica, med a banán
Desiata-čistá voda, ovocie, jogurt
Obed-vždy niečo iné, zbožnujem dlhé rezance s tvarohom alebo zemiaky s maslom
Poobede-bylinkove čaje
Večera-jogurt alebo chlieb, syr, cottage cheese,zelenina, bryndza..... atd... neviem či je to spravny jedalny listok ale ked chcem jesť zdravo riadim sa ním...

uriella

patricia1313 preco nie, celkom pekny jedalnicek, hoci ja by som tolko doobeda nevladala, na desiatu pokojne staci aj nieco menej :) a vajicka mavas casto? lebo to tiez nie je prilis zdrave ;)
a netreba zabudat, ze hlavne strava a az potom sport, ale bez neho to nejde :)

patricia1313

5kg dole,musi byt po po tychto vianociach je to fakt hrozne.haha ja som sa radsej ani nevazila ale citim ze som ako slon :( ze mam aj 65 aj ked to nieje 75 ako kedysi ale mam z toho zly pocit.
Moja strava je :uz dost dlho rovnaka ale fakt zhresim obcas hlavne doobeda,
teraz uz ale nie ,,nemozem...
*Rano :
actimel,ovocie biely jogurt cerealie,alebo banan mlieko hrozienka ovsene vlocky to obmienam,,
Olovrant:
sunka pecivo tmave ,alebo acidko a bebe kekse..
Obed:
vacsinou kuracie prsia,,ryza alebo zemiaky alebo cestoviny,,zelenia
Olovrant:
Cottage syr,,alebo jogurt
Vecera :vajicka,,,zelenina..

Co vy na to ?niejako podobne ak s abudem stravovat pojde to ?plus sport,,

xnoemix

no ja tiež tak isto :D no do základnej školy mi trčali rebrá,lebo som nechcela jesť. Potom sa stal nejaký prelom a úplne som žrala ! Síce som nebola vždy až taká tučná, no vždy som mala nadváhu len 2-3 kg. :D Tak uvidím, čo so sebou tento rok spravím :D Dúfam,že sa dostanem pod 60 kg :D Zachvilku si idem otvoriť tuniačika, už sa dosť teším:) Neviem či si k tomu moôžem dať aj pečivo /cereálnu žemličku/. No ale asi si dám, dneska som silno pracovala,tak sa odmením ! :D Myslím, že ma to nezabije ..:)
Dneska dosť zaostávam s pitím, tak to ešte musím dobehnúť...Letím na bike,tak zatial :)