podme si spravit ocistu po sviatkoch...

uriella

sevilla ale ze presne, neviem co si tph mysli, ako by som za 3 dni pribrala :D aj mne to slo postupne, hlavne ako som zial zacala nepravidelne jest (lebo zvacsa odchadzam rano o piatej a prichadzam vecer o siedmej) a takto som jedavala cely semester a sviatky to len znasobili, takze musim sa vratit k starym dobrym a zdravym navykom :)
-no ved to, tak nejak zvlastne sa na tom cvici, aj som pozerala nejake videa a sak tak isto to robim :D

xnoemix ved to je sok, ja som byvala vzdy gulata od zakladnej skoly co si pamatam, prvykrat sa mi podarilo schudnut ked som na vysku zacala chodit :) a donedavna som si to drzala, lenze ako som zacala dochadzat, cele zle co sa stravy tyka... a vazim sa raz za tyzden, vzdy v pitaok nalacno rano hned (to je taky moj ritual) :D

sevilla

uriella na tej rotane vydrzim tiez tak desat minut..potom musi byt pauza. Obcas pockam trochu a potom na nu vyleziem zase :)

tph tie ruky spinave od prezierania - to hovoris o sebe??? :))) Ja som nepribrala len pocas Vianoc, jednoducho menej pohybu a sedava praca, a prehresok - cokolada. To je to co mi dopomohlo k par kileckam. Nesud tu vsetkych, ze sa nadzgavame cez Vianoce a teraz si myslime, ze schudneme za par dni. Priberanie nie je len o tom, ze clovek nevie co zo sebou a zerie ako prasa. Nesud tu. Nikdy nevies, ci nepriberies viac aj ty, tiez by sa ti nepacilo, keby sa niekto takto o tebe vyjadroval.

xnoemix

uriella - no tak nie je to až také zlé.Ale necítim sa takto najlepšie, preto mojim cielom je najprv 60 kg a potom uvidím. Totiž nikdy som nemala na túto výšku menej ako 63 kg, takže som vôbec zvedavá ako budem vyzerať.
No hej hej posledné dni cvičievam dosť, myslím že tepová frekvencia nebola až taká vysoká,lebo som menila tempo..Tak snáď sa odplavovali skôr tie tuky.
Ako často sa vážiš uriella?

uriella

@xnoemix tak ale aj tak nemas az tak vela kil, zalezi hlavne na tom ako sa citis, ci si zdrava a podobne, ja chcem naspat schudnut, bo sa necitim takto uplne najlepsie.
tak to si poriadne spalila, super, ale netreba to prehanat :) a tiez je fajn vediet pri akej frekvencii srdca cvicis, pretoze do isteho okamihu spalujes tuky a potom len sukry a zbytocna svalovica :)
ja len tak zlahka cvicim, ako som aj pisala a plus vela chodim po vonku pesi, lebo MHD neznasam, tak denne aj tych 6-10 km :)

uriella

@tph :D asi mas daky komplex alebo co, mne nerobi problem si dvakrat do roka dopriat... a je jedno kedy sa clovek rozhodne chudnut alebo zdravsie stravovat, moze to byt zajtra alebo cez sviatky alebo po sviatkoch... papa

@patricia1313 ja som vysoka :D lenze ja som sa jednoducho lepsie citila ked som mala o tie 4 kila menej a hadam este kusok by som mohla schudnut, ved vsade sa pohybuje kopec chudsich a vysportovanejsich, tak preco aj ja nie? :)

a ano, ja tiez ked sladke, tak len doobeda, no ako pisem, niekedy si aj na veceru dam knupsi chlebik, alebo ked mam neodolateny apetit, dam si aj ochuteny jogurt poobede :D a zatial ma to nezabilo :) snazim sa neprekracovat 6500 Kj a snazim sa dodrziavat vyvazene mnozstvo zivin...
inak odtvedy ako som schudla mam perfektny zdravotny stav, krvny obraz vraj ukazkovy, tak aj na cosi ine to bolo dobre :)

xnoemix

ahojte baby :) Tak ako vám to ide ?:) Inak aké máte výšky ? Ja mám len 162 a tych asi 65 kg,čo je na výšku dosť. Ale keď si predstavím, že som mala 72, no hroooza..Nevážila som sa už asi tri dni takže neviem..Včera som bajkovaním spálila 1000kcal, dneska ma hrozne bolia nohy, ledva som sa postavila z postele..Večer plánujem stehienka rozhýbať tak polovičným tempom ako včera, lebo zajtra by som už vôbec nevstala..:))
Dneska je vonku celkom dobre. Rozmýšlala som, že by som si išla aj zabehať. Uvidím k čomu sa dneska odhodlám..:)
Neviete mi poradiť nejaké "chudnúce" čaje? Stále pijem tie isté a už mi nechutia.

patricia1313

uriela a aku mas vysku?
Ked citam o tebe ako keby o sebe ..tiez som schudla 15 kg,zo 75 na 60 pred rokom a pol,,mala som ta potom taku stalu 62,ale teraz po vanocach isto aj 65 66,chcem spat tych 60 ,,ja sa stravujem zdravo sportujem,ale cez vianoce tie kolace urobili svoje,,,
Inak pocula si uz norbiho tajomstvo?teda nieco o tom,ja neviem moc tomu neverim bo ked sa rano zobudim som si dala aj cokoladu atak ale len do 12tej,potom do 15 tej mozes zemiaky ryzu o 15 tej len bielkoviny,,co si myslite o tom?
asi lepise na zhodnenie jest vyvazenu stravu a casto malo ze?
baby ktore chcu 5 kil zhodit piste spolu to pojde..
Ja som schudla tych 15 kil,,ten zaciatok je tazky potom to uz ide,,,len ten zaciatok ako zvladnut? treba mat asi ciel alebo neviem...

tph

toto sa neda citat, teraz uz idete chudnut a cez sviatky ste na spravnu stravu ani nepomysleli, uzasne je to pre vase telo, vtedy sa napchavat kolacmi, cele ruky spinave od prezierania a teraz idete same zdrave veci jest, zamyslite sa ako sa spravate sami k sebe