Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Príspevok v téme: Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
Katka54

Ahojte,

chcem sa spýtať na Vašu skúsenosť so zabezpečením správnej vlhkosti v spálni počas zimných mesiacov. Ja mám cca 43% vlhkosť, ktorú si nezvýšim ani pravidelným vetraním miestnosti. Mávam v tomto období časté problémy s hornými i dolnými dýchacími cestami, čo môže mať čiastočne na svedomí aj relatívne suchý vzduch v miestnosti. Preto premýšľam, že si kúpim ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - máte niekto nejakú skúsenosť?
Ďakujem.

Aker

Ahojte, zvlhčovač vzduchu by mal byť v interiéri samozrejmosťou najmä ak chcete optimalizovať svoje zdravie. Ak rozmýšľate o nákupe takéhoto zariadenia, odporúčam vám tento článok www.testado.sk

qvetka32

ja mam klimu znacky evapolar a ta aj zvlhcuje aj cisti, takze ju vyuzivam aj v lete aj v zime, je malicka, ma led osvetlenie, a stale cca 200 eur,mam ju z vitarian.sk

0vecka

nj zvlhci to vzduch , ak je Problem tam tak ti to moze pomoct. inak to vetranie nepomaha. Ten vzduch je suchy preto lebo so stupajucou teplotou Stupa aj schopnost vzduchu udrzat vodu. teda vonku mas vlhkost cojaviem 80% a vo vnutri len 30 a pritom mas v Tom vzduchu tolko isto vody

betka86

Mám doma to isté. Odporúčam sušiť bielizeň na sušiaku v miestnosti. Nespúšťať digestor, prečo odvetrávať paru :) Ďalej rosiť kytky i závesy. Je to trochu pracné, ale pomáha to.

modráčik

Ja mam a velmi dobre s ionovou cistickou vzduchu.Mame doma astmatika,velmi pomaha.Nie je to velmi lacne,ale oplati sa investovat.Ak chces viac info, cez meil Ti mozem poskytnut viac informacii aj zvyhodnene ponuky na cenu.