Plánujem tehotenstvo v 2012

keksikova

juj zeny moje, tak ja som si aj myslela, ze som v tom...meskalo mi to dva tyzdne, no prislo sklamanie - 2 testy negativne, cize nic :-( Uz presiel dalsi tyzden a nedostala som to, neviem teda co robit... asi budem musiet navstivit gyndu, ze co je so mnou. Proste sa mrcha nedostavila, a ani tehotna nie som... :-( Stalo sa vam to miekedy? Zacinam byt znepokojena :-(

Lambada

Budoucí maminky, které se snaží otěhotnět a stále se nedaří, vyzkoušejte ovulační test Predictor FERTILITY! je schopen určit 2 nejplodnější dny v přpadě standardního 28 denního cyklu (je vhodné testovat 12.den cyklu).Já jsem byla maximálně spokojená, ovulaci mi vždycky ukázal a pak už se nám to hned povedlo.

dafne

..blahoželám... pilne pokračujeme....ja som zistila tohto mesiaca,že mám ovuláciu asi skôr...robila som si ovu testy a už jedenásty den som mala silnu čiarku...málo chybalo tomu,aby bola rovnaká s kontrolnou...tak neviem, či už bolo po,alebo akurát prebiehala...na druhý a tretí deň už bola slabšia....taktiež aj podľa hlienu....
..baby a ked spozorujete hlien aký má byť pri ovulácii, ako dlho ho máte ??

dafne

..keksikova prajem ti to :-))
.. nám to tento mesiac nevyslo, ale iné som ani nečakala, lebo som mala aj chrípku...tak dúfam,že na prvé výročie sobáša 28.05. si darujeme babätko :-)))

keksikova

No zeny moje, co noveho? Ziadna nova tehulka na obzore? Tak ja by som mala mat na konci tyzdna menzes, tak som zvedava... dufam teda ze nedostanem a ze sa zadarilo :-)

malickasom

niekedy ma picha tak dole akoby pri krcku, je to normalne? akoby ma tam bodla ihla, nie je to velmi silne a vacsinou to netrva dlho ale aj tak ma to stale vystrasi