Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

olala

neviete mi niekto poradit co vsetko potrebujem vybavit pri narodeni dietata?ake doklady,ake prispevky a pod.na nete je toho strasne vela a uz som s toho zblbuta.

willywonka

Ahojte dievcata,
stalo sa niektorej z vas, ze po ovulke klesla teplota z 36,8 na 36,3..dalej v priebehu tyzdna kolisala +- 2°C a po tyzdni od ovu opatovne stupla na 36,7? Teplotu si meriam kazdy den v rovnakom case(5:30) ale takyto vykyv som este nemala. predminuly cyklus mi doktor nasiel na vajecniku cystu,ktora po mens. sama zmizla, bojim sa, aby sa mi znova neobjavila a nezacala sibrinkovat aj s teplotou:/cim by moju relevantnost mojich "meritok" zhodila na nulu.. vcera navecer som este pocitila velmi intenzivny krc,pichnutie v podbrusku az mi zimomriavky po liciach presli, po par minutach to preslo. S manzelom sa snazime o babo, a vobec by ma nepotesilo ak by som mala nejake problemy:/
Stretla sa niektora z vas s podobnym problemom?
Dakujem

olala

neviete niekto poradit?dnes som sa dozvedela ze mam streptokoka. nic mi dr nepredpisala,ze sa to prelieci pri porode.nemusim stresovat?

malickaaaaa

VDAKA Olala ;-) aj ja som si davala bystrinku hlavne po jedle ked mi je tazko a nie a nie si grgnut :-( akokeby som kamene pojedla, teraz uz ju pouzivam menej... lebo ani nejem tak mi ju netreba :D
Dufam, ze to coskoro prejde a budem sa moct najest bez problemov :-) aj ta chut na sexik by sa mohla prinavratit nech ten moj netrpi :D:D hihi

olala

Neboj sa :-) to ze grcas neznamena ze babatku nieco chyba.ono si berie vsetko co potrebuje bez ohladu na to kolko grcas ;-) na kyselinu ja pouzivam bystrinku alebo tums.sem tam aj malox.viem ze by som nemala ale ja trpim na kyselinu aj normalne takze u mna je to dost extrem teraz takze si myslim ze to je stale mensie zlo.

malickaaaaa

Och baby som rada, ze sa delite so svojimi skusenostami, velmi mi to pomaha, dakujem vam.
Mne je zle stale, nechuti mi jest a uz mam depky s toho ako sa to male bude rast a vyvijat sa ked mne je vkuse zle :( a jem len suchare (pali ma zaha a mam prekysleny zaludok)
Neviem co mam jest lebo grckam aj z ovocia a jogurtov... mate nieco z coho vam nebolo zle?
dakujem a drzte sa

malickasom

No dievcata ja som v 6.mesiaci, a zacalo mi byt zle zase, neni to tak strasne, ani nevraciam ani to neni kazdy den ale neni to prijemne hlavne v praci. Inak ja na sex tiez nemam velmi chut a v prvom trimestri to bola asi posledna vec na co by som myslela. Inak ja som priserne unavena, cez tyzden sa iba plazim do prace a domov, uz premyslam ze ostanem doma.