Plánujem tehotenstvo v 2012

malickaaaaa

Jeeej ;-)tak to je super, dievcatko mas!!!! tesim sa s tebou... :-)

No hlavne, ze je zdrava (myslim to vsetko ostatne) tie koliky prejdu po case, no viem ze to je tazke teraz...
A co papate? Kojis?
Koliky byvaju z umelej stravy nie?
a taktiez musis davat pozor co ty papas.
Drzim vam paluchy nech sa ti dari :-)

olala

neviete mi niekto poradit co vsetko potrebujem vybavit pri narodeni dietata?ake doklady,ake prispevky a pod.na nete je toho strasne vela a uz som s toho zblbuta.

willywonka

Ahojte dievcata,
stalo sa niektorej z vas, ze po ovulke klesla teplota z 36,8 na 36,3..dalej v priebehu tyzdna kolisala +- 2°C a po tyzdni od ovu opatovne stupla na 36,7? Teplotu si meriam kazdy den v rovnakom case(5:30) ale takyto vykyv som este nemala. predminuly cyklus mi doktor nasiel na vajecniku cystu,ktora po mens. sama zmizla, bojim sa, aby sa mi znova neobjavila a nezacala sibrinkovat aj s teplotou:/cim by moju relevantnost mojich "meritok" zhodila na nulu.. vcera navecer som este pocitila velmi intenzivny krc,pichnutie v podbrusku az mi zimomriavky po liciach presli, po par minutach to preslo. S manzelom sa snazime o babo, a vobec by ma nepotesilo ak by som mala nejake problemy:/
Stretla sa niektora z vas s podobnym problemom?
Dakujem

olala

neviete niekto poradit?dnes som sa dozvedela ze mam streptokoka. nic mi dr nepredpisala,ze sa to prelieci pri porode.nemusim stresovat?