Plánujem tehotenstvo v 2012

staniellaTN

baby, chcem sa spytat, co je to ten prolaktin a ako sa zistuju jeho hodnoty? ja idem zajtra na meranie vajicka, tak uvidim, co povie Mudr....

keksikova

malickaaaa dakujem, aj ja ti drzim palce :-)

ten alchemilkovy caj si kupim, tiez vyskusam byt...ale mala by som ho pit stale, ved ja ani neviem teraz kedy mi ten menzes pride. Mas pravdu, nadavame nan...ale teraz by som dala neviem co, keby som ho dostala :-)

malickaaaaa

Ohhh tak to mi je luto... ale neboj urcite sa podari len sa niekedy netreba az prilis snazit :-)
Skus pit ten alchemilkovy caj, je jasne ze zlepsenie nepride za par dni ale myslim si ze by to mohlo pomoct pri dlhodobom uzivani. Ja ho mam sypany a snazim sa ho pit aspon tyzden pred menzesom. (Nie stale sa mi to dari ale =} )
O mesiac idem ku gyn az mi ten prolaktin neklesol tak idem objednat ten yam....

Ako nadavame na tu mrchu ale ked nechodi tak je to tiez pruser...

drzim ti palce ;-)

keksikova

Ahoj malickaaaa ja mam 27 a skusali sme to v marec - april...potom som nedostala menzes. Myslela som si, ze sa nam to podarilo takto rychlo....s menzesom som predtym nemavala problem. Brala som antiku asi 6 rokov, potom som ju vysadila cely rok menzes v poriadku a ked uz sme sa na to babo dali, tak takto sa nam to skomplikovalo. Ku gynde som chodievala vzdy pravidelne, na prehliadky, sono, stery... ked som nedostala tiez som k nej zasla, zobrala mi krv, urobila ten hormonalny profil a vysledky vraj neboli natolko zle aby mi nasadila nejaku liecbu - ze mam brat Agnucaston. Tak ho beriem ale nedostala som menzes aj tak...dnes som si dala 20 tabletku. Ak nedostanem do pondelku, idem na vyvolavacku. Som nestastna. Velmi sme chceli uz babo :-( Takto to bude trvat este do neviem kedy :-( Agnucaston by som mala brat vraj pol roka. Neviem zatial nemam pocit, ze mi nejako pomaha....

malickaaaaa

Ahoj Keksikova,

ja mam ten isty problem... :( ale ja ani neviem o kolko ci vela ci ani nie... chystam sa coskoro ku gyn co mi povie...
Ako tu uz bolo vela rad a aj RNG to radi zacni uzivat wild yam pomoze to vyrovnat hormony.
A ja som tiez niekde citala ze aj ten alchemilkovy caj pomaha.
Skusala si uz nieco take? a ako dlho sa uz snazite??

keksikova

keby som vedela, ze je take zlozite splodit jedno babo tak s tym zacnem uz pred 2 rokmi :-) Mam momentalne zvyseny prolektin, aj ked nie vraj o vela ale aj tak som s toho nestastna, meska mi s toho aj menzes.... :-(((( Mate niektora skusenosti s tym zvysenim prolaktinom?

malickasom

tie zvacsene prsia ako pozitivum velmi nevnimam , zvacsili sa mi hned na zaciatku a mam dojem ze sa zvacuju dalej, uz mam skarede strie a to sa mastim odzaciatku
tak drzim vam palce dievcata nech sa zadari cim skor