Plánujem tehotenstvo v 2012

staniellaTN

ja som HAK brala koli nepravidelnej menstr. - inak by som ju nebrala-len moje vajecniky vraj nefunguju ako maju- a ked som brala ciste hormony- strasne som bola vyhadzana-az take hrče po čele, co som nikdy nemala ani pupienko...viem,ze ked nejem HAK, nemenstruujem-alebo 3 tyzdne za pol roka...:(
no baby, mne sa to blizi a blizi...len aby to vyslo- rada by som rodila zaciatok maja :) este si aj vyberam-ale tak musim, okolnosti ma nutia

malickaaaaa

Malickasom

No aj ja som bola na HAK asi rok aj 2-3 mesiace,potom som to vysadila, ked mi sesterka povedala ake je to nezdrave, a odkedy som citala prispevky tu na zdravie ohladom antiky uz by som ju tiez nikdy v zivote nebrala... a uz vies co to bude? ;-)

olala - ked nemas naliate prsia znamena,ze nebudes mat mlieko? ci ako to je? a v ktorom mesiaci si ty? :-)

malickasom

jj ja uz som pekna zagulatena tehula s celulitidou a velkymi ceckami :D
a to este len zacinam piaty mesiac...

No ja som to vysadila ked som mala 22, som bola uz v 5. rocniku na VS tak uz mi bolo jedno keby sa nahodou smyklo... teraz mam 26 takze (preboha ja som uz tak dlho po skole????) dost dlha doba, ale som rada ze moje telo sa vratilo pekne do normalu samo, uz by som HAK nikdy nebrala.

malickaaaaa

dafne :-) nezufaj podari sa uvidis, a bola si na krv? ci mas ten prolaktin v pohode?
ja este nie som tehotna ale malickasom je :-) mame podobne nicky :)

dafne

malickaasom....a ja som myslela,že si už tehotná...ale ani nám to nevyšlo tento mesiac zasa...a to som vychytila ovulku podľa testov :-((( ...ale pokračujeme znova...
...koľko máš rokov ? ..ja už 35,5...

malickaaaaa

uhmm... ok, ja som mala odbery asi pred rokom ci rok a pol...neviem aku mam hladinu prolaktinu teraz... tak len dufam, ze sa mi to tiez samo dako upravilo.
uvidim lebo sa chystam na prehliadku coskoro...
Vtedy ked si to neplanovala si mala kolko rokov a kolko mas teraz?
my sa este len chystame na babo :-)tak zatial len zistujem,
dafne mi uz priala krasne tehulkovanie tak ja dufam,ze coskoro bude :)

diky baby za rady

malickasom

Moja blba gynekologicka mi chcela nasadit naspat HAK, som jej povedala ze ee, na to zabudni, tak sme to nechali tak, ze ci sa to samo upravi. Vymenila som lekarku a ta mi potom robila odbery a za par mesiacov sa to spravilo samo. Uz nepamatam aka dlha doba to bola. Ak som to pochopila vtedy spravne tak mi povedala, ze skor by to mohol byt problem otehotniet, nie ze nesmiem. Ale v tom case som to este neplanovala takze som sa tym nezaoberala a telo sa s tym vysporiadalo samo bez liekov.