Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plánujem tehotenstvo v 2012

malickasom

PN nie som ale pracujem z domu, inak by som nezvladala
ja som zvedava kedy mne narastie brusko, na mne ani naznak zatial, ale pocula som ze pri prvom rastie pomalsie

olala

malickasom ale tak zase to ze mne je stale zle neznamena ze aj tebe bude :) ja uz tiez nastastie nevraciam casto ale zle mi je asi stale..o kyseline ani nehovorim,tu mam tusim aj z vody :( inak si aj pn?ja som bola teraz 3ti krat.
brusko uz mam..resp bruchooo :D najlepsie je ze este 3 tyzdne dozadu nebolo skoro vobec vidno a behom tych par tyzdnov mi nejako narastlo.najzaujimavejsie je ze vaha sa mi furt nepohla.ne zeby mi to nejako extra vadilo :)

malickasom

olala to mi ani nehovor, mne je zle vkuse cely den, som v 13+2
som hrozne unavena, blinkam len obcas, ale napina ma stale , najhorsie je ze nevladzem ist pomaly ani do obchodu
a uz mas brusko? na mne este nic nevidno

olala

malickasom nepotesim ta :( ja som v 24tom tyzdni a blinkam furt :( aj dnes :( hovori sa ze ked ti je zle tak to bude dievca. nam to vyslo :D ale tak este aby sme neboli prekvapeni...

TinaM

keksikova:
meskajuca menstruacia naozaj nemusi znamenat tehotenstvo, ale moze v tom byt napriklad aj cysta. Stalo sa to mne, dva tyzdne mi to meskalo,sla som k lekarovi.Poslal ma na sono, zistili mi cystu- v tomto pripade je to neskodna zalezitost. Pichli mi injekciu do zadku a o 5 dni som to dostala...koniec pribehu. Urcite preto navstiv svoju lekarku, cysta nie je sranda, moze byt velka a prasknut a nemuselo by to dopadnut dobre.

malickasom

caute, ja mam za sebou screening1.trimestra a furt mi je blbo...uz som ale velmi zvedava ci je to dievcatko alebo chlapec, dozviem sa az za mesiac
pribudla nam tu vobec nejaka tehula?

keksikova

juj zeny moje, tak ja som si aj myslela, ze som v tom...meskalo mi to dva tyzdne, no prislo sklamanie - 2 testy negativne, cize nic :-( Uz presiel dalsi tyzden a nedostala som to, neviem teda co robit... asi budem musiet navstivit gyndu, ze co je so mnou. Proste sa mrcha nedostavila, a ani tehotna nie som... :-( Stalo sa vam to miekedy? Zacinam byt znepokojena :-(

Lambada

Budoucí maminky, které se snaží otěhotnět a stále se nedaří, vyzkoušejte ovulační test Predictor FERTILITY! je schopen určit 2 nejplodnější dny v přpadě standardního 28 denního cyklu (je vhodné testovat 12.den cyklu).Já jsem byla maximálně spokojená, ovulaci mi vždycky ukázal a pak už se nám to hned povedlo.

dafne

..blahoželám... pilne pokračujeme....ja som zistila tohto mesiaca,že mám ovuláciu asi skôr...robila som si ovu testy a už jedenásty den som mala silnu čiarku...málo chybalo tomu,aby bola rovnaká s kontrolnou...tak neviem, či už bolo po,alebo akurát prebiehala...na druhý a tretí deň už bola slabšia....taktiež aj podľa hlienu....
..baby a ked spozorujete hlien aký má byť pri ovulácii, ako dlho ho máte ??