furt ten isty problem moja mama:/

Príspevok v téme: furt ten isty problem moja mama:/
Nevladzem

Nevladzem uz dalej:(,pisem mame ze ci by mi nemohla poslat niake peniaze,ako na vianoce,lebo sme neboli spolu,a ona ze co otravujem zas s peniazmi,taku mam zlost v sebe ze vlastna matka mi 2 roky uz nic nekupila pod stromcek,pritom dobre zaraba a vyratala som si ze by mi mala platitit 250e na mesiac,chcem ist na intrak co najdalej od nej,alebo do vlastneho bytu nevydrzim to s takou skupanou co mi bude vykrikovat kazde euro s este jej skupejsim priatelom

Maoam

veves, podla mna tu ide o to, ze slecne sa nechce robit, vidi, ze matka MA a tak je presvedcena o tom, ze je povinna jej zabezpecit taky zivot, kde by ani prstom nemusela pohnut, zrejme bola vzdy zvyknuta MAT a mat sa dobre, nejak nezvlada prechod na mensi nedostatok

ale cim skor sa to nauci, tym lepsie pre jej dalsi zivot

ocakavam vsak, ze to skonci tym, ze si bude hladat bohateho nabijaka, ktory jej poskytne luxusny zivot a zabezpecenie ;-)

Maoam

mnohi sa museli obracat od 15 robili popri skole, brigadovali, cez prazdniny, sviatky, preco by si nemohla AJ TY???

naucis sa robit a naucis si vazit si peniaze (vlastnorucne zarobene) a naucis sa aj väcsej samostatnosti

najlahsie je nechat si posielat prachy na ucet a plakat, ze je to malo

ak ti je malo, rob nieco pre to, aby si mala viac, ale tak, ze nebudes pytat daj - daj - daj ale zarobis si ich sama

Maoam

moja, ale vies co to obnasa sama sa zivit, platit prenajom, inkaso, stravu, cestovne, oblecenie, drogeriu, kozmetiku, lieky, telefon atd, vsetko ale uplne vsetko SAMA? ako to chces zvladat, to nie je ziadnych 250eur za mesiac ale podstatne viac, to by si popri skole musela robit a to si u teba neviem predstavit

vlastny byt, rozumej teda vlastna domacnost, treba ti nabytok, riady, postel, gauc, pocitac, podla mna to mas uplne nedomyslene, alebo to myslis tak, ze si najdes nejakeho sponzora, ktory ti vsetko tvoje zivobytie bude platit a ty u neho budes aj byvat

ak ti chybaju peniaze, tak ti nic nebrani v tom najst si popri skole BRIGADU a mat vlastne prachy, kym byvas v rodicovskom dome, je to ten lepsi pripad