furt ten isty problem moja mama:/

Príspevok v téme: furt ten isty problem moja mama:/
Nevladzem

Nevladzem uz dalej:(,pisem mame ze ci by mi nemohla poslat niake peniaze,ako na vianoce,lebo sme neboli spolu,a ona ze co otravujem zas s peniazmi,taku mam zlost v sebe ze vlastna matka mi 2 roky uz nic nekupila pod stromcek,pritom dobre zaraba a vyratala som si ze by mi mala platitit 250e na mesiac,chcem ist na intrak co najdalej od nej,alebo do vlastneho bytu nevydrzim to s takou skupanou co mi bude vykrikovat kazde euro s este jej skupejsim priatelom

Nevladzem

ja chodim na gympel:Dale ja z cinaku by som si nic nekupila,lebo to smrdi radsej v tescu maju dobre veci,alebo gate new yourker je drahsi tam maju dobre veci,ja na gympel chodim

xxxxxxxxxxxx

pytala si sa kolko dostavaju decka od rodicov vreckove. Ja ti poviem ze ja som vreckove nikdy nedostavala! Jedine ked som isla na intrak tak mi mamka davala nejake peniazky na autobus a na mhd a plus nejake drobne na ine keby som potrebovala. Ja ked som pocula od kamaratiek ze oni dostavali od malicka vreckove a ked aj teraz vidim na znamich ze svojim detom pchaju prachy len tak bez dovoduu je mi to divne :D pat rocnemu decku davat trebars tyzdenne desat eur co nepozna ani hodnotu penazi a dostava drahe dary tak to decko sa nenauci vazit si zakladne veci. Ja teraz ked si kupujem za svoje peniiaze nejake oblecenie tak sa z neho tak tesim a ked aj ho obnosim kym nieje totalne vytahane a derave a aj tak mi je ho luto vyhodit.. a dat za svetrik 50eur??? to si radsej kupim viacej triciek za tu cenu ako jeden sveter...

ozaj ja som maturovala v 20 rokoch pretoze ma chytila deviatka a isla som na 3+2 rocnu skolu a bezne sme v skole koncili o 14 - 15 hodiny a zacinali nultou hodinou ... tak veru na aku skolu chodis? tak skoro sme ani na zakladke nekoncili :)))

aisha5

To je blbost. Preco by mali niekomu v rakusku davat pridavky na deti, ktore sa narodili na slovensku a maju slovensku prislusnost. To je po prve. A po druhe - slecna ma 20 rokov, to este stale jej mame vyplacaju pridavky na nu? ja som myslela, ze pridavky sa platia na deti, ktore maju menej ako 18...

Maoam

lentilkaaa: niekto pisal, ze to zodpoveda vysku pridavkov na deti vyplacanych v Rakusku, co neviem posudit, ci je to pravda

apropo to vazne su v Rakusku tak vysoke pridavky na dieta? wow

lentilkaaa

a este by ma zaujimalo ako si si vyratala ze by ti mala platit konkretne 250e/mesiac ? :)
a baby mate pravdu s tym vekom to nejak nevychadza :DDDD

DAVIS

No, po pravde - bol som podobný, aj ked vždy som sa usiloval zarobiť si aspoň na veci ako oblečenie a podobne. Naši mi v živote veľmi pomohli a často som bol veľmi nevďačný, ale človek musí dospieť aby si to všetko uvedomil. Ja som mal to šťastie, že som si to plne uvedomil, doštudoval som externe, popri robote a teraz mám s rodičmi úplne perfektný vzťah. Nesprával som sa k nim pekne - uvedomujem si to a mrzí ma to doteraz. Chvalabohu som sa spamätal.