Dukanova dieta od 1.1.2012

hulena

Aj ja s mojou dcerou drzime dukanovu dietu a sme velmi spokojne, iba je tazko zohnat produkty na pecenie chlebika a v shope je to drahe. Poradte.

momo

xBublinkax - ten problém je v hlave.. ak všetko ostatné sedí tak, že by si mala chudnúť a nechudneš, je to psychikou. neupínaj sa na to toľko, nesleduj každý gram, buď šťastná a spokojná a schudneš ani nevieš ako. inak, mám potvrdené sama na sebe, že psychická rovnováha je najlepší recept na štíhlosť ;)

uriella

@xBublinkax neviem o tom, ze by dokonca aj lekar dokazal prostrednictvom dvoch riadkov na internete diagnostikovat takyto problem... skus zajst na stitnu zlazu a podobne, pretoze normalne fungujuci organizmus by sa mal spravat pri tom ako jes a hybes sa tak, ze chudne, este zalezi na tom, co jes a podobne, ved tam je zavislych na to milion faktorov, keby to kazdy vedel takto hned urcit vsetci by sme boli stihli...

xBublinkax

hej? tam mi porad. jem pravidelne 5x do dna male davky, sportujem, nejem biele pecivo, pijem cistu vodu a priberam. kde je problem?

uriella

@xBublinkax nekritizujem, len konstatujem pravdu... keby som nestudovala vyzivu ludi, nekomentovala by som zbytocne. pa