Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

biela mačka

Ale aj inde sa kukám po chlapoch...teraz som pár dní bola v nemocnici a páčil sa mi tam jeden lekár, len ja ťapa som si nevšimla jeho meno...aj tak ešte pôjdem na výber stehov, tak si to skúsim zistiť
keď je zadaný, tak nič, ale skúšať treba.

kira

ja som sa zoznamila s mojim uz teraz manzelom cez internet. Sme spolu 10 rokov...zo zaciatku sme boli kamosi a potom z toho vznikla laska a nakoniec manzelstvo... inak viac ako rok som sa stretavala s kade kym...boli to aj v pohode chalani aj zufalci aj hned zamilovani aj chudaci... cez net je to tazke.mozno to chce len cas..alebo hned na prvom stretnuti stretnes toho praveho..drzim palce

InnerWorld

podla mna cez net treba byt opatrni,to znamena,ze si treba s clovekom viec pisat a az po case sa stretnut, netlacit na pilu,spoznavat sa ako kamarati a budovat doveru a potom zacat s riadnym vztahom,u mna to fungovalo a to budu tri roky,co som s tym mojim a viem si s nim uz predstavit buducnost

ja40

Ludia takze ja som sa spoznala s mojim priatelom 25.1.2002,je to uz 10 rokov co sme spolu a stale zamilovani! :-)
Prajem to tiez kazdemu z vas :-)
Prave odchadzame na slavnostnu veceru,kazdy rok si to takto pripominame.

Klaudia15645

ja som spoznala manzela cez net sme spolu uz styri roky a zatial sme nemali ziadne vaznejsie problemy ani rozchody

gater

:) Prostredníctvom netu ? Skús hľadať inde napr. v cukrárni (tam sedí chlapec ktorý má sladké srdce), pri fontáne to je romantickejšie :) atď. Alebo nehľadaj veď terajší svet je zlý ... čo keď sa zamiluješ a po troch, štyroch rokoch sa od seba oddelíte ? Prinesie to len žiaľ a bolesť možno na oboch stranách . V tom prípade je lepšie ostať tak ako si. Ale keď pociťuješ potrebu, tak sa zoznám s nejakým. Možno 5% chlapcov na nete ktorí sa chcú zoznámiť tp myslia vážne ...

biela mačka

Ako mám spoznať, žemuž má o mňa skutočný záujem? Povedzme stretnem sa s jedným dva-trikrát, myslím si, že z toho niečo bude viac.Medzitým ma volá na stretko druhý, ale to odmietnem. Nakoniec sa ukáže, že ten prvý záujem nemá a nebudem mať zase nikoho. A keď sa začnem stretávať s obidvomi, svedčí to o mojej bezcharakternosti. Tak mi prosím poraďte.

biela mačka

Ako mám spoznať, žemuž má o mňa skutočný záujem? Povedzme stretnem sa s jedným dva-trikrát, myslím si, že z toho niečo bude viac.Medzitým ma volá na stretko druhý, ale to odmietnem. Nakoniec sa ukáže, že ten prvý záujem nemá a nebudem mať zase nikoho. A keď sa začnem stretávať s obidvomi, svedčí to o mojej bezcharakternosti. Tak mi prosím poraďte.

lulu22

wowo1, tak to si teda mala šťastie. kamoška tam spoznala jedného "úžasného"muža, ktorý sa po dvoch rokoch vykľul ako najväčšie hovädo :)