Kto sa zoznámil cez net?

Príspevok v téme: Kto sa zoznámil cez net?
biela mačka

Ahojte, tak v prvom rade všetkým prajem krásny rok 2012. Chcem sa opýtať, že či niekto z vás, prípadne vašich známych sa zoznámil cez inzerát, či už na nete alebo v novinách a ako je s partnerom spokojný, lebo je to bieda. to platí aj pre mňa, keby som bola komunikatívna a extrovert, nájdem si aj iným spôsobom. Ale čo sa týka mužov, ktorí si hľadajú cez net, buď píšu cez mail sproatosti, alebo si riadne neprečítajú koho hľadám, alebo hneď chcú ísť na vec, prípadne vôbec nechcú sex. Čo sa vás týka, zaujímajú ma hlavne tí, ktorým partnerstvo cez inzeráty vydržalo desať a viac rokov. Ďakujem.

mušu

sme tri páry, ktoré sa zoznámili cez net. síce každý zvlášť, ale potom sme sa našli na pokeci a dali sme si rande všetci spolu. odvtedy sa stretávami dosť často. naposledy sme spolu strávili silvestra na horách. zatiaľ to všetkým klape a neľutujeme, že sme si našli partnerov týmto spôsobom.

lulu22

ovecka, ak niekto býva s rodičmi, automaticky to neznamená, že doma nič nerobí. možno u chlapov to tak platí.. ale zase naša mama si nás tak nevychovala, lebo môj ženatý brat napr.doma varí, jeho manželka vie možno tak jeden koláč upiecť :D často voláva mame a pýta sa na recepty :)
a ja doma robím všetky domáce práce, teda samozrejme varenie väčšinou nechávam na mamu-lebo ona to vie parádne, to ja sa len pri nej učím,ale viem navariť i ja. a vysávanie, utieranie prachu, čistenie wc a kúpeľne je pre mňa samozrejmosť :)
a nikto ma do toho nemusel nútiť :)
len nájsť niekoho, kto bude robiť to čo ja, aby som nebola v domácnosti pre chlapa len slúžka!

Slusacka

S manzelom sme spolu 32 rokov. Zoznamili sme sa na inzerat. Vted to bolo aspon trochu seriozne. Dnesni pokecovi kurevnici su plytki a len zlomia srdce. Po pouziti zahodia. Kazdemu ide iba o to uzit si. Takych ako vy ma niekolko na tom nete. Spava s tou, ktora sa mu momentalne hodi. Neverte, mile zeny, oni maju nuch na osamele chudinky ! Vasa Lili

0vecka

2 nefinka tu nejde o to ze ked niekto byva sam ze ma na to... ale o to ze ked byva v psolocnej domacnosti s rodicmi a nikdy dlhodobejsie nebyval sam tak je uz velmi tazke sa naucit robit niektore domace prace ako pranie alebo nieco co robia jeho rodicia... to ti povie kazdy psycholog... ja som aj preto vypadol z baraku...

AdamKrt

nefinka Dnes 11:40 - presne tak, je hlupost, ked moze usetrit, aby kupoval jednoizbak. Ved ktora zena bude chciet mat rodinu v jednoizbaku. A potom su len komplikacie. Takto si moze kupit byt kdekolvek a urcite nebude vesat kazdej na nos, kde ma investovane atd.