3.ročné dieťa - krvavé vyrážky na chrbte

Príspevok v téme: 3.ročné dieťa - krvavé vyrážky na chrbte
Janka M

Dobrý deň,
mám trojročnú dcéru a na Vianoce sa vysypala na chrbáte. Vyrážky vyzerali ako malinké pluzgiere (menšie ako špendliková hlavička) ale svrbeli a po poškriabaní sa zmenili na krvavú chrastu.
Má to v oblasti krížov, na pravom boku, nejaké na rukách a dve dole na chodidle.
Stále to svrbí.
Nie je na nič alergická (zatiaľ) a nejedla nič neobvyklé (ani kapustu,huby, ...)
Má kašeľ, na čo jej dávame čaj s medom s citrónom (aj zvlášť).
Prosím poraďte, čo to môže byť.

Janka M

Maroš75 - čaj ovocný s červeného pomaranča,
a pred tým nijako nereagovala na med a ani citrón.

Tie vyrážky sa pomaly sušia a miznú, tak to pravdepodobne bola len reakcia na nejakú zložku v jedle.
Uvidíme čo nám povie lekárka.

Zatiaľ Vám všetkým pekne ďakujem a prajem krásny a šťastný Nový Rok 2012 a hlavne bez chorôb.

jajka001_

opar?
ked som bola mala, som mavala take. asi dosledok znizenej imunity. nijak som to neriesila, po kratkom case , dvoch tyzdnoch? zmizli

Janka M

Ďakujem za príspevky, ale pár starších mám a dám mi povedalo, že to nie sú kiahne,
a vo vlasoch nič nemá.

llek

Ja neovladam tieto pismenkove smajliky. Poznam len tie obrazkove. Moja dcera je nadlho prec, tak nemam po ruke poradcu. Musim si to niekde nastudovat

llek

tpch, nemusis sa hned tak hnevat, svoje prispevky sme pisali v rovnakom case, takze to co si pisala tam v tom case este nebolo.