Sex na chate

Príspevok v téme: Sex na chate
Trace

Boli sme na chate cez sviatky ja,moja kočka/20/,ja/36/ a jej rodičia,otec/45/a mama/37/.Prebiehali zakladné pripravy od stromčeka,drevo do krbu narubať a nanosiť som si vzal ja na starosť,buduca svokra varila s dcerou-mojou kočkou. Svokor odprataval listie a pripravoval podkrovie na spanie. Bolo treba isť na nákup do obchodu krížom cez les a tak šli svokor s dcerou-mojou kočkou.Po ich odchode svokra navrhla poharik na zahriatie a stalo sa to,čo som si ani nepomyslel. Doslova mi spravila kompletku/vojela ma/ od fajky až po sex bez ochrany naplno a dodala..neboj beriem antikoncepciu!Viem,že je o rok staršia odomňa,moc pekná a zachovalá.Priatelia mi zo srandy hovoria,že môžeš i svokru fikať,veď je to Tvoj ročník!Po príchode svokra s Evkou/moja kočka/som bol celý nesvoj..no svokra bola rozjarená a zvrtala sa v kuchynke a sem tam mrkla na mňa očkom!Navyše Evka mala kluče od jednej chaty a chcela sex do večere.lebo tam sa to nedalo..zvládol som to,no mám z toho zly pocit...zaťažilo mi to myseľ.
Neviem,či to mám povedať jej a svokrovi,alebo mlčať a prípadne vypomôcť i svokre...bojim sa aby nezačala úpodrývať...
Všetko,čo píšem je čistá pravda a udialo sa to v tieto sviatky.

xdanielax

:DDD to znie ako "eroticka poviedka zo stranky nadrzanezeny.sk" :DD

nic nehovor a nabuduce ju stopni. schopnost vyjadrovania hadam nestracas okamzite.