priatelkyne vystrajanie

Príspevok v téme: priatelkyne vystrajanie
janoXX

ahojte, moj problem je v tom ze priatelka sa prestava mestit do koze, chcem sa spytat ci je normalne ze mi vadi ak sa chodi opijat na disky a ja ani poriadne neviem kde a s kym, nie som extra ziadny ziarlivec, len mam obavy, ked je so mnou do neskorych hodin tak ju musim (aj chcem) odprevadit domov, lebo vraj sa boji sama, ale ked ide sama na mol neskoro domov to uz je v pohode, myslim ze volnosti jej davam dost, nikdy som jej nic nezakazoval, len mi to dost vrta hlavou, pretoze jej pitie nikdy moc nechutilo. Ked som ju minule videl opitu bolo mi zle, sa mi zdalo ze ani sama nevie co robi. Ja si tiez sem tam vypijem ale vzdy si uvedomujem kde su hranice. Myslite ze to riesim zbytocne alebo jej mam nieco naznacit ze sa mi to nepaci?

omega3smalec

Kolko mate rokov?
Lebo takto ako sa sprava tvoja priatelka sa moze spravat tak 14 - 16 rocne dievca.
Nezodpovedne. A ty tiez, ked jej to tolerujes v ramci volnosti.
Ozierat sa na diskotekach ... to nerobia zrele zeny.
Moja rada: nehrajte sa na dospelakov. Rozidte sa alebo sa naucte spravat zodpovedne. Clovek nie je dospely tym, ze sa vie opit, ale tym, ze je zodpovednejsi k sebe a okoliu. Asi nikto nema rad, ked jeho najblizsia osoba je sama k sebe nezodpovedna.

janoXX

tazko sa rozchadza s clovekom ktoreho lubis, aj ked sa chova ako sa chova, mozno jej chyba len nejake vzrusenie vo vztahu a riesi to tymito vyjazdami, a diskutovat sa s nou moc neda

blondula

daniela....ako dokazovy material :DDDD takyto ludia si nepriznaju,ze je to take hrozne a strasne,ale ked sa uvidia na vlastne oci,hadam to pomoze :DDD sak si predstav,ze sa uvidis na fote v opätkoch s rozcapenymi nohami,gate stahnute na pol rite,tangace vytiahnute az pod pupok,mejkap steceny po tvari a do toho este aj priblbly usmev.... :DDDDD
ale hej,uz prehanam trosku :DDD

janoXX

to obdobie trva uz vyse 3 mesiace, a cim sa tak mozem vyhrazat ? rozchodom? niekolko bab mi povedalo ze s tym nic nespravim ked raz dievcatu prepne

blondula

ja som mala take "diskotekove" obdobie asi do 23 rokov.teraz by ma ani nenapadlo ist niekede na diskoteku,skor ako nejaka grupa do baru si posediet,alebo domaca zurka :DD na tvojom mieste by som prisiel nabuduce za nou na tu diskoteku a potajme si ju pofotil.co moze byt horsie ako vidiet vlastne "otrasne" fotky :DDD ja by som sa hanbila jak pes :DDD ...

xdanielax

no ak je to len obdobie, tak chvilku pockaj, mozno sa unormalni po sviatkoch...vela ludi je teraz nejakych "vykolajenych".
Ale urci si hranice. Mozno len skusa, pokial si moze dovolovat. Jednoducho, ked sa ti nieco nepaci, tak jej to netoleruj. Kazdy skusa, kam az sa da zajst. Samozrejme nevyhrazaj sa niecim, co nasledne nedodrzis.
A keby nieco..si mlady, bab je plno.

janoXX

blondula mne nevadi ze si vypije, ale treba sa vediet krotit, vystihla si to presne, ked som ju zbadal pomyslel som si ze je ako opita stetka, vzdy som sa smial nad takymito babami a teraz je taka moja priatelka, na ktorej som si cenil ze je ina a ma rozum, to mi najviac vadi

janoXX

ja 23 ona 20, tazko sa s nou na niecom dohodnem, je v nejakom vzpurnom obdobi, len mi nieco odvrkne ze ja som jej tiez nedaval vediet kde som a dokedy, mam skor pocit akoby mi nieco vracala a davala nasilu pocitit ze ona si moze robit co chce a ja s tym nic nespravim