Má to šancu?

Príspevok v téme: Má to šancu?
marianna27

Ahojte, s novým priateľom sme spolu len necelé dva týždne. Všetko zatiaľ klape až na jeden problém. Nedalo sa nevšimnúť, že je moc zarastený aj na chrbte, až mu chlpy trčia z trička. Fyzicky ma doteraz veľmi priťahoval, ale odkedy som si to všimla stále myslím na to, či to dokážem v budúcnosti akceptovať. Čo mám robiť? Dúfať, že mi to prestane vadiť alebo to radšej ukončiť, kým to nie je veľmi vážne.

User_37597

a zas nehrajme sa tu na dobre duse a uzasnych ludi.sama som to az neskor pochopila ze ta vnutorna krasa je podstatna ale rovnako aj ta vonkajsia.nikto nehovori ze partner musi byt nadherny.ale musi ma pritahovat.a ked bude mat posiatu tvar vredmi,mastne vlasy a 150kil a ani sa nebude snazit spravit nieco preto aby nevyzeral ako obor z rozpravky tak ma nema preco pritahovat.kdezto je rozdiel mat nejaku chybycku krasy a zaujmat sa o to ju trocha "zretusovat" :) ja mam obrovske mnozstvo chybyciek krasy ale snazim sa ich zakryt a uplne anulovat z mojho zivota.takze nie len zena sa ma o seba starat pocujete MUZI??? :D

marianna27

Neviem určite by som mu to nepovedala hneď teraz, ale zase ak je to jediná prekážka bola by škoda to takto zničiť. Mňa sexuálne priťahoval až veľmi, pokým som nezistila tento problém

lentilkaaa

marianna...no navrhnut depilaciu po dvoch tyzdnoch je silna kava...
a blondula...suhlasim s tebou...je to totalna blbost...krasa nie je vsetko ale zas na druhej strane ked ta sexualne nepritahuje ten druhy tazko budete partneri...a to hlavne ked to riesis po dvoch tyzdnoch vztahu

User_37597

ja si myslim ze ho to uz davno malo sameho napadnut.
vsetko je bud alebo.predsa ak je nieco co sa mi hnusy na chlapovy tak ho nemozem zacat lubit.vsetko musi byt tip top aby som ho lubila.a az neskor mam na nom "hladat chyby".
mne sa na tom mojom zo zaciatku moc nepacili dlheeee vlasy.ale dohodli sme sa na inom ucese-ja som ho vystrihala a dnes je pre mna veeeelmi sexi a pritazlivy. :)
povec mu to normalne do oci ze ma celkom dost chlpaty chrbat a ze by s tym mal nieco robit lebo ze ludia na to divne pozeraju.

marianna27

Ja zase po ňom nechcem, aby bol celý vyholený. Na hrudi to vydržím v pohode len ten chrbát je už horší. Ešte k tomu je tmavý chalan takže je to iné ako u blonďáka. No možno skúsim nenápadne nadhodiť túto tému pri dákej vhodnej príležitosti. A depilácia si myslím, že by vydržala tak cca okolo mesiaca.

wreck

ste spolu 2 tyzdne a uz ho chces menit. :-) nemyslim, ze by sa urazil, len to podla mna nevydrzi robit cely zivot. okrem toho by to musel robit tak kazdy druhy-treti den, inak sa zoskrabe docervena ako ho to bude pichat pod trickom.

skus mu to opatrne nadhodit. tipujem, ze mu je dobre tak ako je. ale mozno nad niecim uz aj sam uvazoval a ty ho len posunies smerom kam by chcel sam ist. ako chlap dost pochybujem, ze je to ten druhy pripad, ale ked sa neopytas, nebudes vediet.

inak mi pride vcelku smutne ako sa ludia nechaju zmagorit dobou. :(

marianna27

Možno to vyznieva povrchne, ale doteraz som žiadne takéto problémy s bývalými nemala. Cez všetky ,,chybičky" som sa dokázala ľahko preniesť. Len ma mrzí,že si fakt rozumieme, ale neviem si s ním momentálne predstaviť ani sex. Bojím sa aj toho, čo bude pod tričkom.