Rozist sa s nim ?

Príspevok v téme: Rozist sa s nim ?
niniel

S priatelom sme spolu rok.Posledny mesiac sa neustale hadame. Plakala som na Vianoce, Silvester uplne znicil.Boli sme sami dvaja,vsetko bolo krasne,no po polnoci si zacal sam nalievat,vypil flasu tvrdeho. Ked som ho prosila aby prestal povedal ze na mojom nazore uz nezalezi...Dnes premyslam,pozeram si fotky...a pri vsetkych nasich vyletoch bol alkohol.Ked som mu rano vravela co sa stalo, nebolo mu to luto. Ani cely den,ja sa trapim,nejem,nemozem spat.ked som mu to povedala jeho odpoved bola ze si mam precitat vtipy. velmi som ho milovala...asi ako nikoho nikdy,ale toto ma zabija.prosim poradte mi.potrebujem rady

niniel

xdanielax...este nie...chcem to urobit,ale je to tazke...asi zbieram sily teraz...ale uz sa pomaly ten smutok vo mne premiena na hnev...

niniel

to pitie zacalo az na jesen tak vo vacsom mnozstve, vravela som mu to.ja viem pochopit ked si niekto da raz za cas, ked je prilezitost. ale opit sa sam? vypit celu flasu? to nie je tak ze by sme spolu byvali a toto je nieco ako vynimka,oslava noveho roku...my sme spolu tak raz za tyzden.a toto bol ten raz...ako dievca sa snazim pekne sa na to stretnutie obliect,ucesat,vonat...tesim sa...a dopadne to tak ze sa pozeram na opiteho cloveka ako sa sklana nad misou...

xxxxxxxxxxxx

pocuj a do teraz ti to nevadilo ze pil? co tak zrazu? ste spolu rok... ??? take veci treba riesit hned nie po takom case. Mne keby priatel po roku zacal vycitat nieco co na mne videl cely cas tiez by som ho odfajcila podobnym sposobom... to ze si vypije na silvestra, na vyletoch este z neho nemusite robit neviem aku zrudu...ja si tiez rada vypijem a zabavim sa pri nejakej prilezitosti... treba si hladat cloveka ktory vobec nepije nabuduce ked ti to tak vadi... myslim si ze si vedela do coho ides.

xy:)

prave presla zamilovanost, otvorila si oci a zistila si, ze mas priatela ozrana. neplytvaj ani jednym dnom svojho zivota s takym clovekom, je milion lepsich.