Zineryt

Príspevok v téme: Zineryt
DzanaFX

Používal niekto tento liek? Ja ho mám doma už rok, v máji mu bude končiť záruka, nebrala som ho, lebo sa mi zdá, že mám po ňom, ešte mastnejšiu ahoršiu pleť...Len neviem, či to tak aj má byť, alebo ako u Vás prebiehala liečba týmto prípravkom?? Pleť sa mi zdá mastná...Keď to použijem, hm? :-/

Damme

Ano, stres vyrazky nevyvolal, nespôsobil...ale s istotou viem ze pri strese sa plet zhorsuje kto mam problemy s akne...a tak isto aj pri fyzickej námahe!!..mam to odskusane, odsledované......dlhe roky som chodil jak lienka osembodkova...az mi prisli na to..ze som alergicky na histamin....potraviny ktore ho obsahuju som vylucil alebo zredukoval na minimum...a zrazu som uz len lienka jedno alebo dvojbodkova:D.....
Dzana
ja mam 30 a stale dajaky jebak vyjde...takze ked to je hormonmy....tak skoro sa toho nezbavis...nestrasim..realita:/

jankaaaaaaaaa

no spytaj sa svojej mami alebo niekoho z rodiny, ci nemali niekedy taky problem ako ty. mozno potom zistis, ze "to mate v rodine" a nieje za tym ten stres.. alebo mozno mate ten az velmi skodlivy aknozny stres v rodine :D

DzanaFX

Vieš o tom že mám vďaka tomu aj nábeh na cukrovku??...Proste to je jedno, zbytočne to je na dlhšiu debatu...:-) Nechcela som sa baviť o tom...:-)

jankaaaaaaaaa

urcite ti stres nespustil nespravnu funkciu vajecnikov. preco prave tuto poruchu by ti stres spustil??? preco ti nesposobil cukrovku? alergiu? atd...

DzanaFX

Ja sa nemienim hádať, pretože naštudovaním poznatkov o strese dospeješ k tomu čo ja - 90% chorôb spôsobuje stres...Nehádajme sa, veď je to jedno...:-)

jankaaaaaaaaa

dzana: sama pises ze mas problemy s hormonami a tvoje vajecniky nefunguju tak ako maju.. a potom tu napises taku sprostost ze mas akne zo stresu???? to by chodil po svete kazdy druhy clovek s vyrazkami preboha! akne je sposobene v prvom rade hormonalnou nerovnovahou! a zla strava, zly zivotny styl, stres atd maju vplyv na akne a to ze ho zhorsuju, ale nie vyvolavaju! kolko ludi sa zle stravuje, zije v strese, v smogu atd. a ziadne akne nemaju! pretoze akne je zapricinene hormonami!

jankaaaaaaaaa

dzana: sama pises ze mas problemy s hormonami a tvoje vajecniky nefunguju tak ako maju.. a potom tu napises taku sprostost ze mas akne zo stresu???? to by chodil po svete kazdy druhy clovek s vyrazkami preboha! akne je sposobene v prvom rade hormonalnou nerovnovahou! a zla strava, zly zivotny styl, stres atd maju vplyv na akne a to ze ho zhorsuju, ale nie vyvolavaju! kolko ludi sa zle stravuje, zije v strese, v smogu atd. a ziadne akne nemaju! pretoze akne je zapricinene hormonami!

DzanaFX

Ta mne píše, že spotreba do mája 2012...Tak neviem...A mimochodom GreenWorld, to čo hovoríš, neberiem an ľahkú váhu, ja mám všetky tieto problémy zo stresu...Takže viem, že všetko ide z vnútra..Mala som už aj helikobaktera, takže tak no...Akné ja viem, že nezničím zinerytom, preto beriem aj zinok a aj WILD YAM na vnútro, len vieš chcem aspoň ako tak udržiavať pleť, aby sa to nezhoršovalo, kým zaberú tie doplnky :-)

HAK nech nikto do mňa netlačí, vzala som kartu od lekárky lebo pri každej návšteve, stále len a nechcete HAK? No veru, že nechcem, ja som to nikdy nebrala, ani nebudem...Od 20tich rokov brať také škodliviny do tela a ani nemusím? No načo...

zuzi74

Mas recht, HAK je svinstvo.
Inak zynerit by sa mal po otvoreni spotrebovat max. do mesiaca co si pamatam. Ja som ho pouzivala uz aj po zaruke, nikdy som ho nestihla cely za mesiac minut, ale casom mal uz slabsie ucinky...predsa len zaruka je zaruka. Mne celo skor vysusoval.