Zineryt

Príspevok v téme: Zineryt
DzanaFX

Používal niekto tento liek? Ja ho mám doma už rok, v máji mu bude končiť záruka, nebrala som ho, lebo sa mi zdá, že mám po ňom, ešte mastnejšiu ahoršiu pleť...Len neviem, či to tak aj má byť, alebo ako u Vás prebiehala liečba týmto prípravkom?? Pleť sa mi zdá mastná...Keď to použijem, hm? :-/

DzanaFX

...nemienim brať HAK, keď mi to ani nepomôže dlhodobo, a dokonca mi to bude ničiť pečeň, dám sa dokopy inak...Všetko sa dá, keď sa chce, načo pre každú prkotinu pchať do seba lieky...

DzanaFX

Janka, HAK mi nepomôže, nakoľko mi len ZASTAVÍ činnosť vaječníkov, a po spustení by sa mi to vrátilo s5, WILD YAM beriem na odporúčanie tu prítomných žien a na základe mnoho recenzií...Čo sa týka cvičeni a hormónov - 20 rokov žiješ nekatívne a ješ slaninu :-D (obrazne), skrátka nezdravo, potom začneš posilovať, behať, aktívne žiť, zdravo jesť - totálna výmena jedla...:-), Tak účinky to má, ver mi píšem s fitnesskami, majú také problémy, keď veľa makajú...(ale žiadne preparáty som nebrala) :-)

jankaaaaaaaaa

co to ma spolocne s cvicenim????
proste ti blbnu hormony. a nato ti nepomoze ziadny zynerit ani wild yam. jedine co zaberie je hak, ale tuu donekonecna brat nemozes a po vysadeni sa akne vrati s5 ..
skus zynerit pouzivat len na konkretne vyrazky, nie na celu plet.

DzanaFX

Neee nesom joj :( Prestaň, proste som začala cvičiť, no a neviem, čo sa pokazilo a nemam to až tak strašné, v pohode to kryjem make - upom... A mám už skoro 21, zachvíľu :-), Takže už by som "jebaky" nemala mať :-D...A krv bola vyšetrená všetko, šak chodím vkuse na testy, proste mi prestali pracovať vaječníky, tvorí s ami test. a takto ma doondil :-/

Damme

taže poriadne jebaky?:D a kolko mas rokov?..ci netreba vysetrit krv.......inak mne zinok skôr plet zhorsoval..aspon tak sa mi zdalo......testosteron..ty si chlapsky typ?:)

marijam

Ja som ho používala...Lenže keď som s ním prestala tak vyrážky sa mi vrátili :-( Ani mne sa pleť nemastila..skôr ako DAVIS písal vysušovala.

DzanaFX

Mám veľký problém, mne to robia hormóny, testosterón...Liečim sa na to WILD YAMom ale ta bolí ma celá tvár, aj sa mi vkuse robia nové, už nemámna to nervy... Aj zinok beriem a viem že kým to zaberie, času dosť, Chcem aspoň povrchovo ošetriť pleť, ale ta neviem....Mne veľmi mastneje pleť, ale mne sa zdá ako keby zineryt ani nezaschol :-D

Damme

DzanaX:)
mas velky problem s akne alebo len kozmeticky?....mne Zineryt tiez pomohol aj pomaha...ale teraz uz len cisto na vyrazku si to dam...a vzdy rano.....zineryt vysusuje...to je vlastne ten ucinok